2011 Yılının 4. Genel Toplantısı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

2011 Yılının 4. Genel Toplantısı


Fotoğraf Galerisi-4Fatih Medreselerinin Geleneksel olarak düzenlemiş olduğu “Genel Toplantı”nın 2011 yılının sonuncu toplantısını Kağıthane Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirdik, Elhamdülillah.

 

Programımız Belediye Meclisinin büyüleyici havasından, Heyet Kurulu üyelerimizden Reşit Kazancı hocamızın muhteşem sunumu ile başladı ve ilk olarak açılış aşırını okumak üzere Maltepe Hocalarımızdan Muhammed Fatih hocamızı kürsüye davet etti. Muhammed hocamız eşsiz kıraati dinleyenleri mesh ederek kendisinden geçmesini sağlamıştır. Mevlam sesine kuvvet versin.

 

Akabinde Fatih Medreseleri Ankara Bölge sorumlumuz Mehmet Akdemir hocamız açılış konuşması olarak veciz bir konuşma yapmıştır. Konuşmasında verdiği mesajlar bizi can evimizden vurmuş, deruni düşüncelere sevk etmiştir.

 

Daha sonra Fatih Medreseleri Heyet Kurulundan Mesut Özdemir hocamız Fatih Medreselerinin üç aylık genel başarı istatistiğini sunup gücümüzü bize hatırlatan bir konuşma yapmıştır.

 

Daha sonra Fatih Medreseleri Bursa bölge sorumlumuz Sami Geniş hocamız mikrofonu aldı. Yüklendiğimiz misyonun ehemmiyetini ve Mevla’nın nasıl yardım ettiğini misaller vererek dinleyenleri gözyaşları içinde bırakmıştır. Musab bin Umeyr’in misyonunu en iyi şekilde yerine getirmek için dua istemiştir.

 

Daha sonra Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar hocamız çıkmış ve Efendi Hazretlerimizi üzmememiz gerektiğini ve düştüğümüz hataları bize anlatıp, gözlerimizi açmamamıza vesile olmuştur.

 

Akabinde Fatih Medreseleri Adana Bölge sorumlumuz Sadullah Vural hocamız mikrofonu almış konumunuzu, misyonumuzu, bizi biz yapan değerleri anlatan ve Efendi Hazretlerimize teşekkür içeren konuşma yapmıştır.

 

Birinci hoca ve birinci müdüre hediye olarak Ruhul Furkan takım seti verilmiştir. Musafaha yapıldıktan sonra toplantımız sona ermiştir.

 

Organizeyi yapan 4. Bölge Müdürlüğümüzün Heyetine, Bölge müdürüne, hocalarına ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

(10 Aralık 2011)

 

 

Yorum yapın