Kocaman Şefikler Ama Fitneyle Refikler | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Kocaman Şefikler Ama Fitneyle Refikler


Adap Bilim İnanç Derneği Başkanı Mehmet Eyvaz Hocadan düşündürücü açıklamalar.

Yeryüzünde bazı tiplemeler vardır. Kavgayı çıkarırlar sonra ortadan kaybolurlar. Hatta karşısındakine zarar verdiği halde kendisini mazlum gibi gösterirler. Hem perde arkasından iş çevirir hem de saldırı var diye yaygaracılık yaparlar. İşte bu tip insanlarla karşı karşıyayız malesef.

KADİROV KİMDİR YA !

Sabah bir haber çıktı. Efendi Hazretlerimizi, Kadirov denen mücahit düşmanı Çeçenistan’a götürüyormuş. Hadi bunlar haberci. Tarikat bilmez hakikat anlamaz. Ya bu konuda temaslarda bulunanlara ne demeli ?

Kocaman adamlarsınız bu nasıl bir çocukluktur? Milletin hiç mi nabzını tutmuyorsunuz? Bu adamın memleketimizdeki itibarı belli. Beş para etmez. Cemaatlerle alakalı öküzün altında buzağı arandığı böyle bir zamanda Sultanımızla bu densizi nasıl aynı kareye koydutturursunuz?

Ama tabi fitneyle yatıp kalkmaktan basiretiniz bağlanmış olmalı. Haber çıkalı ne kadar zaman geçti. Ne bir açıklama ne bir aydınlatma ne de bir tekzip yayınlandı. Haberlerin altına yazılan yorumlar ise başka bir içler acısı durum. Talebelikten tanırım ben bu Kocaman adamları. Sözde Şefik mefiktirler ama fitneyle refiktirler. Büyük işlerin üstesinden gelecek ne basiretleri ne ferasetleri ne de güçleri vardır. İhvanımıza Efendi Hazretlerimizi koklatırlar sonra alırlar ne idüğü belirsiz insanlara Çeçenistan’a götürürler.

Beceriksizdirler. Sultanımızın İnönü Stadı’nda istediği Müceddidlik Programını bir otele yedirdiler. Ama başta dedik ya bu hareketlere sebep olan arkadan tezgah kurar sonra da seyreder. Becerdikleri tek şey budur.

 

Yorum yapın