Beykoz'da Oturan Bayanlar Kaçırmasın | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Beykoz’da Oturan Bayanlar Kaçırmasın


Fatih Medreseleri Çengeldere Kız Kursumuzda 5 Kasım 2014 Çarşamba günü Fatih Medreseleri Kız Kursları Genel Sorumlusu Hocamız tarafından sohbet yapıldı. 

Kız Kursu müdürümüzün yaptığı açıklamada; “Ayrıca medresemizin ilk sıbyan talebesinin Kur’an-ı Kerim’e geçmiş olmasının heyecanı yaşandı, Elhamdülillah.”

Sohbetin ardından cematimize Aşure ikram edildi. Her hafta da Kavacık Kız Kursumuzda Cuma sohbetleri yapıldığını söyleyen Hoca Hanımlar, Hocamızın sohbeti ile gönüller feyizlendi, Sohbetin ardından Kavacık cemaatimize de aşure ikram edildi.

Yorum yapın
  1. Helin diyorki;

   maşaallah ne güzel Rabbim gücünüze güç versin

  2. Aysenur diyorki;

   mevla güzel başarılar ikram eylesin

  3. handan diyorki;

   çopk güzel sohbet oldu alahım devamını tamamını ikram etsin amin.

  4. neslihan diyorki;

   beykozumuza bu sohbetleri getiren FATİH MEDRESELERİNE ne kadar dua etsek azdır allah razı olsun amin.

  5. tülin diyorki;

   beykozda oturan bayanlara sesleniyorum allah daha bize neyapsın sohbetleri aymıza kadar ikram etti daha ne olsun.

  6. yasemin diyorki;

   biz beykoz halkına böyle sohbetler yakışır allah fatih medreselerinden razı olsun.

  7. mükerrem diyorki;

   çok güzel oldu biz beykozku bayanlara bu sohbetler.

  8. derya diyorki;

   sohbete katıldım inasn olduğumdan utandım,sohbeti dinlemeseydim kimbilir bir hayvanlar gibi yaşıyormuşumda farkında deyilmişim.allahım tüm günahlarıızı afeder inşanlah amin.

  9. gamze diyorki;

   drya sana katılmamak eldedeyil bende aynı duygfulara katılıyorum.

  10. arzu uçar diyorki;

   çok şükürki kızlarımızı sohbetlerle aydınlanıp gerçekleri öğreniyor olması.ban bir anne olarak guygulanı yorum allahım fatih medreselerinden gani gani razıolsun amin.

  11. hatice dağlı diyorki;

   ben bir ana olarak kızımın düştüğü durum beni kahrediyordu bunu ana olan anlar olmayan nerden anlasın allahım.sohbete götürdüm allahta benim yüzüme güldü fatih medreselerinin tüm birimlerine sonsuz taşakkürlerim bir ana olarak borç bilirim.

  12. burç bakkallı diyorki;

   ey analar kızlarımıza para vererek deyil kuran öğreterek kurslara sohbetlere götürerek sahip çıkılalım.

  13. gamze küçük diyorki;

   ey bayanlar namaz yok kuran yok ondan sonrada allahı çok seviyorum oldu daha.kişi sevdiği allahın emirlerini yapmassa o sevgi nefsinseni aldatmışta senin haberin yok. ALLAHIMIZ NE BUYURUYOR söyle habibim eğer kullarım beni sevdiklerini söylüyorsa namaza kurana dikkat etsinler.eğer namazdan kurandan uzak duruyorsak vallahi allahımız suratımıza bile bakmayacakmış.düşün sene senin dünyada sevdiğin biri var senin suratına bakmıyor insanın nekadar zoruna gider deyilmi. allah muhafaza YARIN AHİRETTE ALLAHIN SURATIMIZA BAKMAMASI insanınkine benzemez.

  14. fadik ceylan diyorki;

   gamze on numara yorum.

  15. şebnen gülüvar diyorki;

   ben arkadaşlarıma çarşaf giyin diyorum.ya bu devirde çarşafmı giyilirdiyorlar.ama sen açık giyinip o kadar erkekleri günaha sokarken devir olmuyorda çarşaf giydindemi dvir oluyor.yarın mahşerde o beğenemediğin çarşaf o sıcağın altında sana gölge olcak haberiniz yok.