Efendi Hazretlerimize Yapılan Haksızlıklar Dosyası 12 – İftiracı İ.T. Konusu | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Efendi Hazretlerimize Yapılan Haksızlıklar Dosyası 12 – İftiracı İ.T. Konusu


İDDEF ve İsmailağa  Vakfı’nın Ardına Sığınan Efendi Hazretlerimizin Hanesinin İftiracısı İ.  T.  Konusu

Efendi Hazretlerimizin hane halkına iftiralar içeren ifadeleri karşısında Sultanımızın onunla ilgili; ”İ.T. benimle niye uğraşıyor ben İ.T.’ye kızıyorum. söyleyin ona  hoca sana ne yaptı?” dediği İ.T. denilen şahıs; İsmailağa vakfının ardına gizlenerek eskiden beri sultanımıza, hanesine ve hizmet ekibine yaptığı haksızlıklar yetmiyormuş gibi şimdi de,  yayınlarımızı bahane ederek, bizim üzerimizden Sultanımızın kıymetli hanımı, muhterem validemiz Hacı Annemize hakaretvari ifadeler kullanmaya devam ediyor.

İ. T. denilen bu şahıs Hacı Annemizden yılların intikamını almak hırsıyla hareket ederek, vakıf odalarında, gizli kapılar ardında; “Efendi hazretlerimizin, bunları bize karşı  kışkırtıyor. Marifet adına bu yazıları yazdırıyor.” diyerek annemize iftiralar atıyor .
Bu tarikat bilmez, edep bilmez şahıs, kimsenin bu sözleri duymayacağını mı zannediyor? Bu adamda zerre kadar edep, zerre kadar şahsiyet olsaydı; sultanımızın kıymetli ailesine ki annemize, dil uzatma ücretinde bulunamazdı.

Nasıl Peygamber hanımları bizim annelerimiz ise, sultanımızın hanımı da aynı şekilde bizim annemizdir. Bir şeyhe bağlı olan müritlerin gözetmesi gereken edep budur.

Eey İ.T. denilen mübtezel şahıs!

Sen kimsin ki bizim hacı annemize dil uzatabiliyorsun? Neyine güveniyorsun bre densiz? Malına mı, evladına mı, etrafına mı, yoksa beraber iş tutup bu kulisleri yaptığın kişilere mi güveniyorsun?

Zamanında o çok güvendiğin malın telef olup iflas ettiğinde, bu cemaat ve Efendi Hazretleri’nin seni kurtardığını, sen unuttuysan da biz unutmadık!

Vakıf odalarında yaydığın fitneler neticesinde bize ve hocamıza “İsmailağa Camii’ne gelmeyeceksiniz.” dediğini de, Karagümrüklülerle bir olup da silahlı çetelerinle önümüzü kestirdiğini de,30 kişiyi üzerimize saldırtarak, bu cemaatte yeni cinayetler işlenmesinin zeminini hazırladığını da sen unuttuysan da, şer  ittifakları neticesinde beraber kararlar aldığınız vakıf yetkilileri unuttuysa da bizler unutmadık.

Kılıcının iki tarafı da kestiği o dönemde, vakıf hocaları  ve camia üzerinde kurduğun tahakkümle sindirdiğin hocaları, hangi kumpas ve iftiralarla susturduğunu da unutmadık.

2005 yılında şer ittifakı  bir araya gelerek bizim aleyhimizde karar aldıklarında, büyük ve küçük Bayram Hocalar; “Dava yok, davacı yok, davalı yok! Böyle mahkeme olmaz” dediklerinde, sen ayağa kalkıp yüksek sesle bağırarak bu hocalarımızı susturduğunu ve şer ittifakına aldırdığın  kararları, Efendi Hazretleri’nin kararıymış gibi halkımıza yutturduğunu da unutmadık. Efendi hazretlerine bu kararlar söylendiğinde; “Masum hocanın Allah yardımcısı olsun.” ifadesinden de anlaşılıyor ki, bu şer ittifak Masum hocamızı ve Fâtih Medreselerini kumpasa almış ve senin gibi Efendi hazretleri adına konuşan, haneye her türlü eziyetler, hacı annemize  laf  söyleyen, camiamıza hocalarımıza yüksek sesle bağırarak baskı yapma kültürünü yerleştiren, Masum Hoca’mızın  önünü  kestirip  öldürülmesini isteyen, Birçok arkadaşımız seninle  karşılaştığında “bu çeteyi hocamızın üstüne sen saldın öyle değil mi?” dediklerinde “evet onları ben çağırdım ve ben gönderdim.” diye bağıran, Paralelcileri Efendi hazretlerinin odasına kadar sokup röportaj yaptıran ve hala da perde arkasından aktif olarak vakfı yönlendiren sen değil misin?

Sizler aile olarak bu camiaya girinceye kadar, camiada kavga ve kargaşa  namına hiçbir şey yokken,  sizden sonra cemaatin kargaşa, kaos ve kavgayla  dolu, içler acısı halini hep beraber görüyor ve seyrediyoruz.

Senin kırdığın çanaklar kırkı geçtiği halde; bunu çok iyi bilip belli kaygılarla sindirmiş olduğun İDDEF ve Vakıf yetkililerini şaşkınlıkla izliyoruz. Kendi şahsi meselelerini en büyük dert edinip, camianın meselesine, ümmetin meselesine gelince; umursamaz tavırlar içindeki bu kişileri de Allah’a havale ediyoruz.

Oyunları bozan Rabbim, senin oyunlarını ve tuzaklarını da bozacak, camiamız hakkında  kurmuş olduğun hain ve sinsi planlarını da boşa çıkarıp başına çevirecektir, inşaallah.

Hakikatleri duyurmak bizden, muvaffakiyet Allah’tandır.

İsmailağa Derneği Yazı İşleri Kurulu

Yorum yapın