Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederiz | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederiz


Fatih Medreseleri olarak 06 Temmuz Cumartesi günü Sinan Erdem Spor Salonunda “Türkiye Hatibini Seçiyor” Yarışması’nın muhteşem finalini gerçekleştirmeyi bizlere ikram eden yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun.

 

Üstadımız, sultanımız Efendi Hazretlerimizin (k.s.) yüzünü güldürebilmeyi, O’nun istek ve arzularını, ideallerini gerçekleştirmek üzere büyük bir adım daha atmış olduk, Elhamdülillah.

 

Bu muhteşem organizasyonda gece gündüz demeden sadece Allah rızasını gözeterek ülkemizin doğusundan batısına kadar her bir köşesinde çalışan, emeği geçen tüm hoca arkadaşlarımıza, uzak mesafeler kat ederek programımıza iştirak eden tüm kıymetli misafirlerimize, 81 ilde yarışan 500 hoca ve 500 talebe kardeşlerime, gece gündüz demeden çalışan tüm teknik ekiplerimize, vazife gereği aramızda bulunup bizleri memnun eden tüm güvenlik ekiplerimize, her türlü fitne ve iftiralara aldırmadan birlik ve beraberlik çatısı altında salonu dolduran binlerce gönül dostlarımıza en içten dileklerim ve tüm kalbi duygularımla şükranlarımı sunarım.

 

Bu fedakarlıklar karşısında Rabbim tüm cemaatimize cennet ve cemalullahı ikram eylesin.

 

Unutmayalım ki, tefrika ve fitneler hiçbir zaman hiç kimseye fayda vermemiştir. Ne kadar tefrikaya ayrılırsak o kadar kolay lokma oluruz. Tüm dünyadaki Müslümanların durumu ortadayken bizim bizle kavgamız niye? Kime bu hizmet? Mevlam tüm kardeşlerimize birlik ve beraberlik ikram eylesin.

 

Sultanımız; “Onların önünü kimse kesemez” buyurmuş ve inşallah söz yere düşmemiştir.

 

Burada tüm Devlet Erkanımıza da teşekkür etmek isterdim ancak her yerde boy göstermek için gayret ederler, iş hafız ve hocaların yanında olmaya gelince aynı kareye girmekten çekinirler.

 

Fatih Medreseleri her zaman ilkleri yaşatır ve yine bir ilki yaşatmanın onurlu sevincini yaşıyoruz. Rabbim ayaklarımızı din yolunda sabit kılsın.

 

Yorum yapın