Fatih Medreseleri'ni Tanıyalım – İsa Demir ikinci Bölüm | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri’ni Tanıyalım – İsa Demir ikinci Bölüm


İsa Demir Abimiz Duygularını Anlatıyor;

Daha önce bir video paylaşmıştım, şimdide bir takım bilgiler vermek istiyorum.

Şuan dolaşan şöyle bir soru var? Masum hoca neden Efendi Hazretleri ile görüşmeye gitmiyor, öyle bir şey yok. Hocamız Efendi Hazretlerimize defalarca mektup yazdı büyük hocalarla görüşme talebinde bulundu. Hocalarla görüşülüp Efendi’ye çıkmak için yardım istendi ama kimse sahip çıkmadı. Neden diye sorulduğu zamanda Efendi sizi istemiyor görüşmek istemiyor dendi.

Hocamızın ifadesi; “ Efendi Hazretlerimiz bizim hakkımızda ağzından en ufak bir şey çıkarsa tamam” Efendi Hazretlerimiz Peygamber varisidir.

Siz bizim tanıdığımız Efendiyi tanımıyorsunuz, ya da biz sizin tanıdığınız Efendiyi tanımıyoruz. Bizim kimseden korkumuz yok, Masum Hocamızı Efendi Hazretlerimiz ile görüştürün, o görüşmeyi de görüntüye alalım kameralarımızla gelelim. Efendi bizim kurumumuz hakkında bir ifade söylesin bütün olay kapanmış, demektir. Bizlere ulaşmak zor değil, ararsanız ulaşırsanız bizlere ulaşmak kolay.

Yine yeni yaşanan bir konu var. Kaptan Ali Yılmaz abimiz var, Musa dedemizin de damadı olur, Ali abimiz Efendimizden şeyhlik kâğıdı isteyen cemaatimizin büyük hocaları var ya onlardan Mustafa hocaya gidiyor. Hocam Masum hoca hakkında ifadeler var bu durum nedir diye soruyor direk ifade “Onlar kâfirdir “

Efendimizin sultanımızın izinden giden biri için kâfir ifadesi kullanılıyor. Biz kimse için hiçbir ifade kullanmadık. Ama artık konuşacağız. Şeyhlik istenme meseleleri de tamamen gerçektir. Delilleri ile belgelenmiştir. Bizlere çok iftira attılar. Onlar bize ne yaptıysa yapsın bizim onlara hakkımız helaldir. Bu işleri yapan herkesi Allah’a havale ediyorum.

Bütün mezhep imamları fikirlerini açık bir şekilde beyan etmiştir, iyisi kötüsü herkes kendi fikrini sunmuştur. Hangi bir şeyh vardır ki ben şeyhliğimi ilan ettim diyecektir. Bütün fikir adamlarını ideallerini ortaya koymuştur. Cemaatimizi, ihvanlarımızı rahat bırakın. Bizlerde yalan, iftira yoktur, bizlere sormak istediğiniz sorularınız varsa ulaşmak çok kolay. Hiçbir sorunuz cevapsız kalmayacaktır.

Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Yorum yapın