Fatih Medreseleri'ni Tanıyalım – Levent Turna Hoca | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri’ni Tanıyalım – Levent Turna Hoca


Levent Turna Hocamızın duyguları;

Doğuma büyüme Fatih Çarşamba’lıyım. 1991 yılından bu yana Fatih Medreseleri ile beraberim. Efendi Hazretlerimizin “Her mahalleye bir kız bir erkek medresesi açın” demesiyle bu yola baş koymuş bulunuyorum ve bu çalışma benim hayatımım ve mücadelemin sebebi olmuştur.

Fatih Medreseleri’mizin bizlere verdiği vazifeler ile İstanbul’un çeşitli yerlerde vazife yaptım. Nice talebelerin Kur’an öğrenmesine vesile olduk. Nice abilerimize akşamları Kur’an öğrettik. Şuan Fatih Medreseleri Emri Bil Maruf grubu başkanıyım.

KAMUOYUNA AÇIKLAMAK İSTEDİM Kİ…

İsmailağa Vakfı ve İddef’in bizden ne istediğini bilemiyoruz. Yıllar önce yitik bir istiharecinin attığı organize bir iftiracının başlattığı iftirayı bildikleri halde devam ettiriyorlar.

MAFYALARLA TEHDİT EDİLDİK

Bu atılan iftiralarla nice talebeler kaybettik, nice hocaları kaybettik ve bu uğurda mafyalarla tehdit ettirip cemaatimizde kabadayılığa soyunmuş kişileri bize gönderip camide hatmi şerifte uygunsuz ve üslupsuz hareketlerle üzerimize salıverildiler.

10 bini aşkın talebenin ihtiyaçlarını karşılayan, yardımda bulunan esnaflara bizlere yardım etmesinler diye bizler hakkında her türlü iftiralar attılar.

BEN KİMLERDENİM DİYEYİM BABA?

Dört evladımın en büyüğü olan 8 yaşlarında hafızlığını bitiren ve şuan Arapça okuyan oğlum bana şu kelimeyi soruyor “Sen kimlerdensin? diye sorarlarsa Fatih Medreseleri diyeyim mi?” “Baban kim diye sorarlarsa ne diyeyim? “Eğer Fatih Medreseleri hakkında kötü bir şey derlerse bende kötü konuşayım mı” diye sordu.

BİZİ BİTİRMEYE KARAR VERDİLER

Bunca şeye sebep olan kişiler vicdan sahibi mi? İftarların başında vahdeti vücutçu Mossad ajanı ve cemaatin ışidcileri ve en son rafizileri ifadelerini kullanarak şahsımızı ve kurumumuz ile alakalı aldıkları kararlara bizleri bitirme çabaları bizleri gönülden yaralamıştır.

HAKİKATLER MEYDANA ÇIKANA KADAR SUSMAYACAĞIM

Ben şahsım olarak bize yapılan zalimliklerin ve Efendi Hazretlerimize yapılan haksızlıkların İsmailağa ve İddef heyetinden yapılan yanlışlar düzeltilene kadar mücadele edeceğime şahsım ve ailem adına susmayacağımı hakikatler meydana çıkana kadar devam edeceğime bizleri seven ve sevmeyen herkesin bilmesini isterim.

SULTANIMIZIN HAKKI GERİ VERİLMELİ

Şunu da son olarak bildirmek istiyorum ki Efendi Hazretlerimizin hakkı geri verilene kadar durmayacağıma söz veriyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Yorum yapın