Fatih Medreseleri'ni Tanıyalım (Selim Ulusal Hoca) | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri’ni Tanıyalım (Selim Ulusal Hoca)


Selim Ulusal Hocamızın duyguları;

Masum Bayraktar hocamızdan 15 yıl önce icazet aldım ve 15 senedir Fatih Medreseleri’nde vazife yapmaktayım. Aynı zamanda Sefaköy İlim Hizmet ve Kültür ve Dayanışma Derneği’nin başkanıyım.

Fatih Medreseleri’ne 2000 yılından bu yana atılan karalama, fitne ve bu çalışmanın son hali ile şahsım adına açıklama yapmak istiyorum.

Fatih Medreselerine ağza alınmayacak son derece çirkin ifadelerle fitneler atıldı. Yeri geldi çocuklarımıza, kurslarımıza, hocalarımıza, çalışanlarımıza çok ağır ifadeler kullanıldı. Bizler hocamızın ifadesi ile Sultanımızın kapısına zarar gelmesin diye 15 senedir sustuk. Bizlere bu zamana kadar atılan tüm iftiralar, kötülükler ve aklınıza gelmeyecek çok kötü şeyler yapıldı. Bizler daima sustuk konuşmuyoruz diye daha çok üstümüze geldiler. 15 senedir fitneler devam ediyor.

İSMAİLAĞA VAKFI VE İDDEF ARTIK DURUN

İsmailağa Vakfı ve İddef’in bunca fitnesine artık dur diyoruz. Bu yapılanları konuşalım diyoruz. Bizlerde kendimizi açıklama yapmak mecburiyetinde hissettik. 15 yıl boyunca sustuk çokça hocalar, talebeler arkadaşlarımızı kaybettik. Bizim gayemiz sultanımızın yolunda yürümek, sultanımızın yolunu öğretmek oldu. Biz sultanımızın kapısına kendimizi, çocuklarımızı ve her şeyimizi feda ettik.

İFTİRALAR YÜZÜNDEN AİLEVİ SIKINTILAR ÇEKTİM

Ben okurken evliydim çocuğum ayaklarıma sarılıp baba bizi bırakıp nereye gidiyorsun diyorlardı. Onlar bizim çocuklarımıza bu kapıya yakışmayacak ifadelerle saldırdı bizler hep imtihan dedik. Sultanımıza yapılanlara sabrettik. İftiralar yüzünden hanımlarımızdan çocuklarımızdan çektik.

Sultanımızın yolunda her şeye katlanalım dedik. Bizlere bu iftiraları atan kardeşlerimiz hiç bu duyguyu yaşadı mı, karşısına bir ihvan kardeşi geldiğinde ya kardeşim nasılsın diyememenin korkusunu yaşadınız mı? O ihvan kardeşinize sarılmak isteyip de, bizler Fatih Medreseleri deyince bizleri bıraktılar. Siz bunların hiç birini yaşamadınız, Allah’ta yaşatmasın.

Bizler bunların hepsine katlandık ama bir türlü bu fitneler, iftira kampanyaları bitmiyor. Bu fitnenin arkasında kim var kimler yönetiyor?

Bizim kapımız temiz bu kapıda zerre kadar kötülük yok varsa da hep şahısların kötülükleridir. Sultanımızın kapısı da tertemiz. Sultanımızın kapısında hata olmaz varsa onların hainliğidir bizim Sultanımız tertemizdir.

15 sene boyunca konuştunuz 15 dakika dayamadınız, bizler 15 sene çektik. Bizler baktık ki İsmailağa Vakfı ve İddef’in susacağı yok, bizim hocalarımıza onlarca şeyler yapıldı. Bizler bu kapıyla çok kişiyi tanıştırdık ama sizler yüzünden çok kişi kaybettik.

Bu açıklamayı yapmamın sebebi bizler sizlere bir türlü derdimizi anlatamadık. Onlarca fitnelere zulümlere baş eğdik ama artık susmayacağız. Bu anlatılanlar çok kişiyi rahatsız etti ne yazdıysak her şey gerçek kaynaklarımız ile konuşuyoruz.

Efendi Hazretlerimize zerre kadar ağırlık vermemek için bizler hep çalıştık. Artık kendinize gelme zamanı geldi. Fatih Medreseleri olarak 15 seneden beri başımıza ne geldiyse artık kalbimizden coşarcasına duygu ve düşüncelerimizi anlatacağız.

İsmailağa Vakfı ve İddef bizlerin halini anlamadığı için bu açıklamaları yapıyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Yorum yapın
    1. Erzurum diyorki;

      iddef ve ismailağa Görelim bu saatten sonra FATIH MEDRESELERIYLE bi üğraşsınlar,onların o kirliliklerini bizde bundan sonra dile getireceğiz. Bakalım dayanabileceklermi,gerçi dayanamadılar,bunların karekteri bu kadar