Fatih Medreseleri'ni Tanıyalım – Yusuf Özkan Hoca – 8 | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri’ni Tanıyalım – Yusuf Özkan Hoca – 8


Yusuf Özkan Hoca Duygularını Anlatıyor;

Efendi Hazretlerimizi Bir Parti Taraftarı Gibi Göstermeye Kimsenin Hakkı Yok!

Bizim cemaatimize tüm partiden insanlar da geliyor, bizim meşrebimizle hiç alakalı olmayan insanlarla da görüşüyoruz, bir parti mitinginde sırf şahsi meselelerini egolarını veya ticari menfaatlerinden dolayı hiç kimsenin mikrofon alıp, sahne alıp “Efendi Hazretlerimizi sanki bir parti taraftarı, parti gönüllüsü gibi ve daha doğrusu cemaatimizi böyle göstermeye hakkı yok!”

Allah rızası için tövbe edelim! Artık hakikatleri yaşama zamanı, Efendi Hazretlerimizden istifade edemeden ölürsek yazık olur!

Herkes düşmüş bir oyunun peşine gidiyoruz, Allah hepimizi muhafaza eylesin.

Medyatik Hocaya Birkaç İfade Söylemek İstiyorum;

Medyatik Hocaya bir kaç ifade söyleyeceğim, bir kaç tatlı ikaz babında şunları söyleyeyim; “Ağzımızdan çıkanı kulağımız duysun arkadaş, sevgili hocam sana diyorum rica ediyorum; bak biz hiç hakaret etmeden yazılarımıza da bakarsanız orada da göreceksiniz sadece gerçekleri yazıp söylüyoruz. 99 yılından beri şu dudaklardan yalan çıkmadı elhamdülillah. Şu konuştuklarımın hiçbir tanesinde de yalan yoktur, iftira yoktur, hakaret yoktur, dedikodu yoktur ve olmayacak ta inşallah, Mevla bizi bu kapıdan ayırmasın.

Sevgili hoca kardeşim sevgili medyatik hoca kardeşim sende lütfen ayağını denk al bundan sonra konuşacağın laflara dikkat et! Biz Efendinin evladıyız, sende onun evladısın birbirimize düşmeyelim.

Hep istismardan bahsediyorsun böyle birisi damarına bastığı zaman istismar etmeyelim!

Sana Söylenenlere Muhatap Olduk, Çünkü Hepimiz Efendi’nin İhvanıyız!

Senin Hakkında konuşulanlara hep muhatap olduk çünkü biz aynı camianın insanlarıyız,

Ama senin bu bizim hakkımızda söylediğin videoların yayınlanıyor YouTube’da on yıldan beri bunu çek dedik çekmedin.

Sen teki seviyorsun ya ne olur bizde televizyonu kursak, 2 tane televizyonumuz olsun, 3 tane olsun, bu millet televizyonla yok oldu. İman ayaklar altına düşmüş yok olduğu yerden kaldıralım.

Ne olur dilimizin döndüğünce bir şeyler söyleyelim insanlara, sohbet edelim, orda sen gel bizim kanalımıza, başkası gelsin, biz gidelim ortak çalışmalar yapalım olmaz mı?

Camiamızın Birliği İçin Tüm Tekliflere Hazırız!

Bizim bütün camiamıza her türlü teklifimiz açıktır, yani kurslarımız açık, çalışmalarımız açık, talebelerimiz açık, hocalarımız açık ve hepsini koy bir kenara yüreğimiz açık yüreğimiz biz Efendinin evladıyız yani biz müritle fani olamadan efendi ile fani olunamayacağını çok iyi biliyoruz.

Hoca Değil Dediğin Hoca, Sana Hızır Hocanın Son Haccında Tavaf Yaptırmıyormuydu!

Hoca değil dediğin insan cennet mekan Şehit Hızır Hocamızın son haccında 99 yılında sen Beraber Hac Yaptığın İnsan.

Masum hoca ile beraber değil miydin? Gece gündüz beraberdin, o zaman hocaydı da senin şekerin var diye gece tavaflara gidemiyordun da, seni Masum hoca götürmüyordu?

2014’ün sonu veya bu yılın başı Masum Hoca ile bire bir görüşmedin mi? demedin mi sizin hakkınızda bir daha konuşmayacağım diye söz vermedin mi? Ama gene konuştun sonra gene söz verdin gene konuştun el insaf!

Biz sana hiç hakaret etmiyoruz, ben senin ilmine dünyada kimseyi konuşturtmam ama yaptıklarına kefil değilim.

İlminle, Kılık Kıyafetinle, Güveninle İnsanları İstismar Ettin!

Şu imza gününde Fadıl Akgündüz ile beraber takılmanız, Efendi Hazretlerinin ödül törenini Fadıl Akgündüz ile yapıp, bizim projelerimizi kabul etmeyip ondan destek istemeniz, oraları biz unuttuk mu zannediyorsunuz? Orda imza gününde beraber gözüktünüz, Bayrampaşa’da oteli yaparken insanlar sizin o Seyfettin İnanç’ın annesinin yaptığı gibi nasıl suiistimal oldu, istismar oldu. İnsanlar sizin kılık kıyafetinize ve ilminize güvenerek daireler aldı. Nerede şimdi bu adam gitti senin yüzünden gitti. Niye bilmeden oynuyorsun kardeşim, senin mürşidin yok mu senin cemaatin ve arkadaşların yok mu!

 

Yorum yapın