Halkın Desteği Sel Gibidir, Önünde Hiç Bir Bent Duramaz | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Halkın Desteği Sel Gibidir, Önünde Hiç Bir Bent Duramaz


Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi iftar programına katıldı.

 

İftar sonrası konuşma yapan Hoca Efendi; “Ramazan ayında her Müslümanın kendini yıllık hesaba çekmesi gerektiğini, geçen yıla kıyasla acaba ne durumdayım” diyerek nefis muhasebesi yapmasının elzem olduğunu ifade etti.

 

Gelinen noktada Türkiye’mizin gerek içeride olsun, gerek dışarıda olsun ciddi bir gelişim içerisinde olduğu bütün ülkeler tarafından gözlemlenmektedir. Bunu hazmedemeyen batılı güçler çeşitli hileler ile Türkiye’mizi Suriye’ye müdahaleye zorlayıp 3.dünya savaşının fitilini yakmak istiyorlar.

 

Şükürler olsun ki Başbakanımız bu hilelerin farkında olup batılı güçlerin oyunlarını sabır ve metanet ile karşılamıştır. Meydana gelecek bir savaş Türkiye’mizi onlarca sene geriye götürecektir ki batılı güçlerin apaçık maksadı da budur. Fakat Başbakanımızın yapması gereken en hassas vazife kendisini bildiği perde arkasındaki oyuncuları tüm Türkiye’ye anlatmasıdır ki birlik ve bütünlük sağlanıp halkın şuurlanıp tam desteği alınmış olsun. Aksi takdirde halk başına gelen menfi olaylarda çabucak hükümeti başarısızlıkla suçlayıp desteğini çekecektir ki önceki dönemlerde bunun örneğini defalarca gördük diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

Yorum yapın