Hocalarımıza Silahlı Saldırı! | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Hocalarımıza Silahlı Saldırı!


Malum kurumların Sosyal medyadaki tetikçisi Salih Diner, yine Malum kurumlardan aldığı destekle; Fatih Medreseleri hocalarımızdan Yalçın Bostanoğlu kardeşimizi öldürmeye teşebbüs etti..!

Sonunda korkulan oldu. 15 senedir Fatih Medreseleri’ne attıkları iftira, hakaret, karalama ve hedef göstermenin yanında Efendi Hazretlerimize karşı da son derece yakışıksız saldırı ve haksızlıklarda bulunan malum kurumların, Efendi Hazretlerine yakışmayan, camiada  ikilik ve nifak çıkartan tutumlarını kaleme aldığımız; hak ve hakikatleri ortaya çıkardığımız için tahammül edemeyen bu kişiler Salih Diner isimli şahsı, sosyal medya üzerinden insanları bize karşı tahrik ve kışkırtmak için maşa olarak kullanmaktaydı.

Bu şahıs, geçmişinde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla Fatih Medreseleri Vakfı olarak kurumumuzu ve Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi’yi hedef alan, ağza alınmayacak küfür ve hakaret, iftira ve yalanları aktaydı. Bir zamanlar malum kurumda vazife de yapan bu provakatör şahıs, malum kurumlar tarafından da sahiplenilerek onlardan aldığı destekle, yalan ve iftiralarını pervasızca etrafa yaymaktan çekinmiyor, camiamız arasında şer ve nifak tohumlarını ekmeğe devam ediyordu.

Kendisini; küfür ve hakaret, yalan ve iftiralarına bir son vermesi hususunda defalarca uyardığımız halde bu şahıs malum kurumların arkasına sığınarak onlardan aldığı destekle, kurumumuzu ve Genel Başkanımızı karalamaya hız kesmeden devam ediyordu; zaten geçmişte derin güçler tarafından, hem de caminin ortasında iki cinayet işlenmiş olan cemaatimizde bir üçüncü ve dördüncü cinayetlerin daha işlenmesi için elinden gelen her türlü provokatörlüğü sürdürüyordu.

Uzunca bir süredir Salih Diner isimli şahsı maşa olarak kullanarak sosyal medya tetikçiliği yaptıran ve insanları Fatih Medreseleri’ne ve Genel Başkanımız Masum Bayraktar Hoca efendiye karşı kışkırtıp, tahrik ettiren malum kurumlar; Bu özürlü şahsı sosyal medya tetikçisi olarak kullandığı yetmezmiş gibi, şimdi de, silahlı tetikçi ve saldırgan olarak kullanmaya kalktı.

Kurumumuz hocalarından Yalçın Bostanoğlu hoca kardeşimiz bu şahsın silahlı saldırısına uğradı. 31 Mayıs 2015 Pazar günü akşam saatlerinde Yalçın Bostanoğlu kardeşimiz Fatih Çarşamba’da Yavuz Selim Camii’nin girişinden yaya olarak gelirken malum kurumların maşası Salih Diner denilen bu şahıs ile karşılaşmış ve ona “Sosyal medyadan bunca hakaret ve iftira atmaya utanmıyor musun bu karalama ve yalanlarını ne zamana kadar sürdüreceksin?” demesi üzerine Salih Diner denilen şahıs kışkırtıcılık ve tahrike devam ederek “Satılmış köpekler sen bana akıl veremezsin” diyerek küfür ve hakaretlerine devam etmiş ve arkadaşımızın üzerine yürüyerek aralarında tartışma çıkmıştır. Çıkan tartışmada; kimin adamı, neye hizmet ettiği belli olmayan bu şahıs, belinden çıkardığı ruhsatsız silahı ile 3 el ateş ederek Yalçın Bostanoğlu kardeşimizi öldürmek kastıyla ateş etmiştir. Açılan ateşten Yalçın Bostanoğlu kardeşimiz kendisini sipere yatarak kurtarmış ve yara almadan kurtulmuştur. Arkadaşımızın şikayetçi olmak için karakola gittiği sırada bu şahıs, kışkırtıcı ve yalan haberlerinden vazgeçmeyerek kendi ruhsatsız silahının fotoğrafını çekerek Facebook hesabından paylaşmış ve altına da “Masum Bayraktar’ın adamları bana bu silahla saldırdı. Elinden silahı aldım yerlerde sürükledim. Eşgali tesbit edildi ama elimden kaçırdım. Kamera kaydı da var.” diyerek yalanlarına ve ortalığı karıştırmaya devam etmiştir. Halbuki yakalanıp, karakola götürülen bu şahsın silahında parmak izi ve elinde barut izine rastlandığı, yapılan incelemede tespit edilmiş, aynı zamanda Yalçın Bostanoğlu kardeşimizi öldürme kastıyla 3 el ona doğru ateş ettiği ve eski bir polis memuru olan bu arkadaşımız onun kurşunlarından yatarak ve sper alarak canını zor kurtarmıştır. Gözaltına alınan bu şahıs yakalanarak nezaret haneye konulmuş ve tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilmiştir.

15 sene boyunca kürsülerden, televizyonlardan, internet ve sosyal paylaşım sitelerinden Fatih Medreseleri’mizi ve Genel Başkanımız Masum Bayraktar Hoca Efendiyi karalamaya devam ederek camiada her türlü ayrılık ve gayrılıklara imza atan, cemaatin adeta içini boşaltarak Efendi Hazretlerimizi ölmeden mezara koyan, O daha hayatta iken “Efendiden sonrasını yaşıyor” muamelesini camiamıza hakim kılan malum kurumların yöneticileri: Efendi Hazretlerine yaptıkları yanlışlık, hakaret ve haksızlıkları içeren ve Marifet Dergisi’nin 28. sayısından alıntılayarak sorduğumuz ve sadece gerçekleri ifade eden sorularımıza, tahammül edemeyerek son olayla birlikte gerçek yüzünü bir kez daha göstermiştir ve aynı zamanda camiada birlik ve beraberlik olmasın diye neler yapabileceklerini ortaya koymuşlardır.

Bizler daha bize yapılan 15 senin hesabını yazmadan, kendilerinin Efendi Hazretlerine yaptıkları yanlışlarını yazmaya kalktığımızda buna tahammül edemeyerek bu işleri yapıyorlar. Bir de bize, camiamızın Vekil ve Hocalarına yaptıklarını anlattığımızda neler yapabileceklerini varın siz düşünün.

Bu şahsın, Ali Haydar Ustaosmanoğlu, Mahmut Şevket’in oğlu ve İsmailağa Vakfı yöneticilerinden birinin yeğeni ile birlikte kol kola girerek karakola gitmiş olması son derece manidar olup, aynı zamanda anılan kişilerce desteklendiğinin ve takip edilerek sahip çıkıldığının açık bir alametidir.

Ey malum kurumların yetkilileri! Yıllardır size camiada yaşanan gerginlikleri anlatmaya, gelinen neticenin kargaşa ve kavgaya gittiğini söylemeye çalıştık, ama sizler dinlemediniz! Yapmış olduğunuz entrika ve tetikçilikten artık vazgeçin! Kurduğunuz entrika ve nifak lobisi içinde boğulacaksınız. Efendi Hazretleri tarafından size tanınan süre ve kredi sona ermiştir. Artık güneşin doğuşuyla birlikte karanlığın yerini aydınlığa terk edişi gibi sizin gerçek yüzünüz ortaya çıkmakta, şatolarınızda kurduğunuz krallığınız sarsılmaktadır.

Hakikatleri duyurup, hak ve hakikatin yanında olmak bizden, hakikatleri gizlemek sizden, muvaffakiyet Allah’tandır.

İsmailağa Derneği Yazı İşleri Kurulu

 

Yorum yapın