Hocamızın Kadir Gecesi Öncesi Şükür Duası | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Hocamızın Kadir Gecesi Öncesi Şükür Duası


Allah-u Teala’nın Rahmetinin taştığı, günahların mağfur, tövbelerin kabul, kulların cehennemden âzâd ve duaların mutlaka kabul olduğu bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemiz müslümanlar arasında birlik beraberlik kardeşliğe, kafire karşı  muzaffere vesile eylesin.

Bu gecenin bereketini bugün dolu dolu yaşıyoruz Elhamdülillah. Ramazan-ı Şerif’te güzide Hafızlarımızın okumuş olduğu çok kıymetli mukabelemizin hatim duasını gözyaşları arasında ve çok etkileyici bir feyizle eda ettik.

Bunun yanında zorlu ve tatlı mücadele ile hafızlığını tamamlayan kızlarımızın merasimini de hayata geçirdik. Mevla’ya sonsuz şükürler olsun bunlarla birlikte birçok hanım kardeşimizin Efendi Hazretlerimizin (k.s.) son derece mutlu olduğu değer verdiği olmazsa olmazı olan Çarşafı Şerifi giymeleri bizi son derece mutlu ve bahtiyar eyledi.

Daha gündüzünde bu kadar nimetlerini bir arada yaşatan Rabbimize sonsuz hamd ve senalar olsun ve bu gecenin bizi hayırlarla karşılamasını bizlere sonsuz ikram etmesini Rabbimizden niyaz ediyor tüm İslam Aleminin Kadir Gecesinin mübarek olmasını temenni ediyoruz.

Yorum yapın