Kız Kurslarında Yeni Dönem Heyecanlı Başladı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Kız Kurslarında Yeni Dönem Heyecanlı Başladı


Fatih Medreseleri Esenetepe Kız şubemiz, İstanbul’da bulunan tüm kız şube müdürlerimiz ile birlikte ziyaret edildi.

Aynı zamanda sorumlu hanım hocalar ile birlikte  toplantı gerçekleştirildi. Toplantı da kız kurslarının yeni dönem de daha başarılı olması hususunda görüşmeler yapıldı.

Özellikle de Medreselerimizle alakalı yapılması gereken acil konular ele alındı.

Yorum yapın
  1. ayşe söyler diyorki;

   hocam sizler biz kızlarımız için açtığınız kursları gitmememiz için elinden gelen fitneyi yapıyorlar hatta bununlada yetinmeyip evlerimize kadar geliyorlar sanki ebu cehilin karısı gibi.ama masum hocam sizin dürüstlüğünüzü bilenlerdeniz aman bayan kardeşlerim bu fitneciler iki kişiler sakın oyuna gelmeyelim.

  2. gülsüm inanır diyorki;

   yazıklar olsun o fitneci kadınlara çarşaf giyip kendilerini müslüman gösterip fitne yayıyorlar.birkere müslüman olan zaten fitne çıkarmaz. bizde zaten bunlara kanmıyoruz ey kadınlar banları kapımızdan bile geçirmeyelim.

  3. aslı madur diyorki;

   bu fitne yayan kadınları aynı hortlaklara benzetiyorum.

  4. zeynep özcan diyorki;

   biz çengelderede ilk defa kız kuran kursu açıldıdiye sevinmiştim kızımı kayıt ettirmek üzere götürüyordum iki çarşaflı bayan önüme çıktı oraya götürmediye bana söylediler ben susun dedikçe onlar peşimden geliyorlardı allah böyle fitnecilerin belasın versin amin,

  5. aysuntan diyorki;

   zeynep aynısı benim başıma geldi bunlarda hiç allah korkusu yokmuş anladım.

  6. duygu samimi diyorki;

   çengeldereye açmış olduğu kız kuran kursundan dolayı. masum hocam allah sizden razı olsun amin..

  7. yasemin çallı diyorki;

   masum hocam size nekadar teşekkür etsem inan azdır.açmış olduğunuz kız kuran kursumuz çengeldere halkına hayırlı olmasını cenabı haktan niyaz ederim

  8. fadime duygulu diyorki;

   masum hocam açmış olduğunuz kız kuran kursu mahallemize kaynaşma getirdi saolun varolun allah sizi başımızdan eksik etmesin amin.

  9. safiye güler diyorki;

   masum hocam kız kuran kursunda hocalık yapmaktan gururduyuyorum tüm FATİH MEDRESELERİnde hocalık yapan bayan hocalarımıza selamlar olsun.

  10. yeşim peker diyorki;

   bu kız kuran kursunu açan FATİH MEDRESELERİNİN TÜM BİREYLERİNDEN ALLAH RAZI OLSUN.çengelderemizede inşallah mübarek olsun amin.