Kurumumuza Kasıt Olduğu Anlaşıldı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Kurumumuza Kasıt Olduğu Anlaşıldı


MARİFET DERNEĞİ BUNU DA GÖRDÜN MÜ?

Ali Kara Hoca Efendi 25 Mayıs 2014 tarihinde Zeytinburnu Stadyumunda icazet merasimi düzenliyor. Bu sebeple kendisine tebrik de bulunduk.

Ali Kara Hoca Efendi İcazet davetiyesi ve davet videolarında Efendi Hazretlerimizin (k.s.) ismini kullanmaktadır. SMS mesajlarında ise Efendi Hazretlerimizin (k.s.) icazete katılacağını yazmaktadır. Fatih Medreseleri’ne yaptığınızı ona da yapacak mısınız? Gazetelere ve internet sayfalarına duyuru verecek misiniz Ey Marifet Derneği?

Camiamızdaki bütün hocalarımız kendi çapında yaptığı çalışmalarda Efendi Hazretlerimizin ismini ön planda tutarken, bizler merasimlerimizde, sohbetlerimizde Efendi Hazretlerimizden (k.s.) bahsedince ismini niye kullanıyorsunuz deniliyor.

Maksadı Efendi Hazretlerimizin (k.s.) ideallerini tüm Dünya’ya duyurmaktan başka bir şey olmayan ve aksi ispat edilemeyen, manasızca devam eden fitneden de anlaşılıyor ki bazı kişilerin kurumumuza karşı kasıtları var.

Efendi Hazretlerimiz ve camiamızın isminin duyulmasında çok büyük bir etken olan Fatih Medreseleri ve Efendi Hazretlerimizin evlatları olan hocalarımız, Efendi Hazretlerimizden uzak tutulmaya çalışılarak camiamızla alakası olmayan kurum veya kişiler olarak gösterilmeye çalışılarak camiamızın büyümesi engellenmeye çalışılıyor. Bunu yapanlar acaba kime hizmet ediyor?

Fitne süresince bir kere bile hakkını illegal yollardan savunmayan, taşkınlığa, kavga ve gürültüye mahal vermeden, uğramış olduğu her türlü çirkin hareket ve ağır ifadelere, Sinan Erdem gibi büyük program öncesi gazete ve internet sayfalarında kurumumuzu kötüleyici uyarılara maruz kaldığı halde camiamıza leke gelmemesi için çalışmalarına devam ederek sessiz kalan Fatih Medreseleri taşkınlık çıkaran bir kurum olarak gösterilmeye çalışılıyor.

Türkiye genelinde yapmış olduğu büyük organizasyonlar ile Efendi Hazretlerimizi Türkiye’ye tanıtan, milyonlarca kişiye Sultanımız Efendi Hazretlerimizin sevgisini aşılayarak, camiamızın saygınlığı arttıran kurumumuz her zaman ön açıcı olarak faaliyetlere devam edecektir, inşallah.

 

İLGİLİ HABERLER;

Yorum yapın
    1. fatih diyorki;

      haksızlığa istismara son verilsin artık ismailağa cemaatine dünyanın ihtiyacı var gün birlik beraberlik günü kişisel çıkarlar için müslüman evlatlarına yazık oluyor ismailağa cemaatinden beklenti çok yüksek lütfen artık fatih medreselerinin çalışmalarını görün set olmayın.

    2. takva diyorki;

      Bir isi bilen yapar az bilen akil verir hic yapamayan camur atar ..bu dusmanlik nedir ya bir mumin mumini sevmedikce iman etmis olamaz diyor efendimiz s.a.v ..bu fatihmedreselerine olan saldiri efendi hz cok uzmekte bole bir evliyaya sahip cikcamiza uzuyoruz sahsen nerde kardeslik yaw musluman muslumani tersliyor fitne yapiyor bizim derdimiz hangi kafiri musluman etsek derdindeyiz bu calismayi izliyorum begeniyorum allah in razi oldugu islerden biri bu calismalar. Fatihmedreselerini hergun yeni bir calismalarindan dolayi tebrik ediyorum muhtesem programlar calismalar yapiyorsunuz tebrikler fatihmedreseleri turkiye sizinle gurur duyuyor 81il ilcelerdeki calismalardan halk cok memnun hersey ortada tebrik etmek lazim karalamak degil