Meclisin Gündemi "Sinan Erdem Daveti" | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Meclisin Gündemi “Sinan Erdem Daveti”


06 Temmuz 2013 Cumartesi günü 18.00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Türkiye Hatibini Seçiyor yarışmasının davet çalışmaları ve hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

 

Davet çalışmaları neticesinde Ahmet Binici Hoca, Recep Konuk Hoca, Nuri Bıyık Hoca Ankara’ya gittiler. Hocalarımız Ankara’da vazife yapan bölge müdürlerimizden Mustafa Kartal Hoca’yı da alarak Meclis’e gittiler.

 

Meclis’te grup toplantısına katıldılar. Akabinde bakanları davet ettiler.

 

Ankara’da bulunan hocalarımız açıklamalarda bulundu;

 

Fatih Medreseleri Resmi İşler olarak Meclisteki temaslarımıza sabah 09.30’da Fatih Milletvekilimiz Ahmet Bahaöğütken ile hasbihal ederek başlandı. Kendisi Sinan Erdem’deki Türkiye Hatibini Seçiyor programına ev sahibi olarak davet edildi.

 

Ardından AKP Grup toplantısına katıldık. Başbakanın açıklamalarını dinledik.  Ardından Meclis kulisinde sırası ile Kültür Bakanı Ömer Çelik, Dış İşleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İç işleri Bakanı Muammer Güler,  Adalet Bakanı Sadullah Ergün,  vekillerimizden Sebahattin Karakelle ile dertleşildi.

 

İstanbul vekilimiz Oktay Saral, Kayseri Milletvekili Sadık Yakut,  MHP Vekili Celal Adan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Komisyon Başkanları Oktay Vural, Mehmet Şandır, Ak. Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş ile görüşülüp Türkiye Hatibini Seçiyor Yarışması’nın muhteşem finaline tek tek davet edildi.

 

 

 

Davetlerden fotoğraflara yansıyan kareler;

 

 

145818062013

 

Yorum yapın