Üniversitelerdeki Tehlike | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Üniversitelerdeki Tehlike


Evlatlarını ilim sahibi olsun, bir şeyler öğrensin, yarın bir yerlere gelsin diyerek sadece dünyalık menfaatler için nerede ve nasıl yetiştiğine, neler öğrendiğine, nerelere takıldığına, kimlerle arkadaşlık yaptığına dikkat etmeyen, evladını takip etmeyen ebeveynler yarın çok pişman olacaklardır.

 

Evladım okusun diyerek, cebinden harçlığını eksik etmeden, yeme-içme, giyim-kuşam gibi konularda hiçbir sıkıntı çekmesin diyerek gece gündüz demeden çalışan ebeveynler acaba evlatlarının manevi durumlarından haberdar mı?

 

Namazlarını kılıyorlar mı? Haram ve helale dikkat ediyorlar mı? Ahlaki olarak ne durumdalar? Kimlerle arkadaşlık yapıyor ve vakitlerini nerede harcıyorlar? Bu saydığım başlıca konulardan bi haber miyiz!

 

Üniversiteyi kazanan gençlerimiz gittikleri yerlerde eğitim mi alıyorlar yoksa park-bahçe, cafelerde sarmaş dolaş arkadaşlarıyla eğlenip vakitlerini boşa mı harcıyorlar?

 

Sen evladını okuyor zannederken acaba ne durumda?

 

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

 

Yorum yapın
    1. gonulalk diyorki;

      üniversitelilerin kaldığı yurtta belletmen oldum hertürlü ahlaksızlığa şahit oldum.okumak dışında her ahlaksızlığı biliyorlar