Fatih Medreseleri 2014 Aşure Programı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri 2014 Aşure Programı


Fatih Medreseleri Genel Merkez binası içerisinde bulunan, Kasrı Fatih toplantı salonunda yapılan Aşure iftarı organizasyonumuzda misafirlerimize iftar vakti öncesi Hocalarımız ve Hafızlarımız tarafından Yasin-i Şerifler okunup, dualar yapılarak manevi ziyafet sunuldu.

Akşam namazının eda edilmesinin ardından İftar yemeği verilen organizasyonumuzda yatsı namazı öncesi aşure ve çay ikram edilerek, misafirlerimizle hasbihal edildi.

Yatsı namazı sonrası ise Kur’an-ı Kerim Tilavetleri, Sohbetler ve dualar yapılarak çok kıymetli olan Aşure günümüz kıymetli ibadetler ile ihya edildi.

Hocamızın 03.11.2014 Tarihli Aşure Sohbeti;

Yorum yapın
  1. yakup kabak diyorki;

   inan hocam bi dahisiniz bazı fitneciler kalbimizle oynadı hakkınızı helal edin.ama şunada inandım fitne gerçekten kötü birşeymim aşura günü hepimizle tektek ilgilendiniz.hakkınızı helal edin bu fitnenin yalan olduğunu gerçekten gördük allah fiz muhammed sav ümmetini fitnelere düşmekten muhafaza eylesin.

  2. rasim söğüt diyorki;

   yakup kardeş sana katılmamak elde deyil hocam banada hakkınızı helal edin.

  3. ismail ulaş diyorki;

   muhteşem bir aşure günü masum hocam size sonsuz teşekkür ederim allahıma şükürler olsunki sizinle tanışmak varmış.

  4. asuman kale diyorki;

   sayın masum hocam aşure günü ancak bu kadar muhteşm olur saolun var olun allahım sizi dünya ve ahirette bilerden ayırmasın aminnnnnnnnnnn.

  5. samiye kalay diyorki;

   masum hocam arkadaşımın sayesinde sohbetinize işrak ettim inan sabaha kadar sohbet etseniz inan hiç sıkılmadan dinlerdim keşke her gün aşure günü olsa.allah sizi nazarlardan saklasın amin.

  6. ali bilir diyorki;

   aşure gününü ve sohbetinizi ölene kadar unutmayacağım masum hocam allah sizi bizden ayırmasın.

  7. duygu vatan diyorki;

   o kadar aşure günü gördüm vallahi böylesini ilkkez gördüm hem karnımızı doyurdun hocam hemde gönlümüzü doyurdun hocam allaha emanet olun

  8. naciye alhan diyorki;

   tek kelime yeter muhteşemsiniz masum hocammmmmmmmm.

  9. erol uyanır diyorki;

   hocam yarındamı aşure inan hergün aşire günü olsada o muhteşem sohbetlerine katıla bilsek herşey için teşekkürler hocam benimmmmmmm.

  10. yılmaz burak diyorki;

   hocam şükürler olsun sizi tanımak varmış inannın sohbetiniz bana büyük keyif veriyor teşekkürler masum hocam.