Abdurrahman Kalkan Hocamızın Askerlik Programı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Abdurrahman Kalkan Hocamızın Askerlik Programı


Fatih Medreseleri Tekke Şubesinde vazife yapan Abdurrahman Kalkan hoca askerliği sebebiyle eğitimlere ara veriyor.

Bu sebeple kendisine Fatih Medreseleri Genel Merkezinde program düzenlendi.

Programa genç hocaların yanısıra Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi De katıldı.

Programa Katılan hoca efendi Abdurrahman hocamıza plaket takdim etti.

Plakette ise; “Bu genç yaşta hayatını medreselere adıyan, başarı için mücadele veren, tebriklik çalışmalar yapan ABDURRAHMAN KALKAN kardeşime askerlik hayatında da kolaylıklar ve muvaffakiyetler dilerim” yazıyordu.

Hocamıza şimdiden hayırlı tezkereler dileriz.

Yorum yapın
  1. engin öcal diyorki;

   sayın masum bayraktar hocam sizi tebrik ederim askere gidecek olan kardeşimimiz abdurrahman kalkan hoca kardeşimize verdiğiniz yemek ve plaketinden sonra keşke tüm hocaların şuuru sizin gibi olsa inan islam zirve yapar.inşallah bu yaptıpınız organize tüm türkiye ve tüm dünya hocalarına bir örnek davranış olur amin.

  2. nermin sadık diyorki;

   hocam çok şükür çocuğumu 7 yaşında size teslim ettim şimdide saker yapıyorum komşularım sakın bana kızmasın çocuklarınızı medreseye verinderken benle alay ediyordu çohunun çocuhu medresede okutmadılar ceza evlerine girdi uyuşturucuyadüştü çok şükür abdurrahman olumun öy bir şey başına gelmedi allah sizden razı olsun masum hocam.

  3. faruk sadık diyorki;

   hocam allahtan abdurrahman oğlumu size teslim etmişim şimdide asker edeceğiz sayın masum hocam allah sizi başımızdan eksik eylemesin amin.

  4. yusuf saydun diyorki;

   bir hoca talebesine böyle yakışanı yapar masum hocam size ifadeler az gelir saolun var olun.

  5. gürbüz satay diyorki;

   hocam iyiki hocam siz olmuşunuz allaha şükürler olsun

  6. vural sönmez diyorki;

   hocam siz hem hocalık hemde biz talebelerinize senelerce babalık yaptınız hakkınız inan ödenmez sizinle okumak bambaşka duygu hocam benim saolun.

  7. münnerver balık diyorki;

   hocam eşim allahtan sohbetinize katılmış kumarı içkiyi bıraktı allahım ne muradınız varsa versin huzuru bulduk duanızı eksik etmeyin masum hocam

  8. pınar laleci diyorki;

   hocam kız arkadaşım olan asya saolsun sohbetinize beni yönlendirdi sayenizde bayan nasıl olunur sohbetinizi dinledim anladım eski yaşantımdan eser kalmadı size nekadar dua etsem az hep var olun masum hocam.