Başarı İçin Bir Araya Geldiler | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Başarı İçin Bir Araya Geldiler


Efendi Eğitim Kurumları olarak bünyemizde vazife yapan Öğretmen, Müdür, Kur’an Dersi Hocaları ve tüm personelimizin katılımıyla Fatih Medreseleri Vakfı Genel Merkez Binası içerisinde bulunan ‘’Kasrı Fatih’’ Toplantı Salonunda, Vakıf yönetim Kurulumuzun ve Genel Başkanlarımızın Teşrifleriyle tanışma ve kaynaşma toplantısı gerçekleştirildi.

Eğitim ve Öğretim kadromuzun hazır bulunduğu toplantı da ‘’Çift Diplomalı Nesiller Yetiştirebilmek adına Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın ve gelecek nesillerimizin eğitimine katkı sağlamak, onları ’’Çift kanallı’’ olarak yetiştirebilmek, başarıya ulaşabilmeleri için aile, okul ve çevre üçgeni ile bütünleşmiş, tecrübeli, alanında uzman, donanımlı, özverili kadromuz ve sıcak bir aile ortamı oluşturan bir anlayış ile eğitim ve öğretimde en mükemmeli sunmak için her bir kadromuzun bu anlayış ile öğrencilerine sahip çıkması istendi.

Öğretmenler günü münasebetiyle Genel Başkanımız tarafından eğitim kadromuz özel hediyeler takdim edilerek toplantımız sona erdi.

Efendi Eğitim Kurumları olarak bu toplantıların devam edeceğini beyan eder tüm çalışanlarımıza ve öğretmenlerimize başarılar dileriz

Yorum yapın
  1. sami bili diyorki;

   muhteşem organizeye sahip çıkan fatih medreselerinin genel başkanı olan masum bayraktar hoca efendiye daha kim nediye bilir.bir ilkke gene imzasını attı.her zamanki gibi. başarıdan başarıya koşuyor.mevlam tamamını nasip etsin amin

  2. gökan arada diyorki;

   yok böyle muhteşem bir organize.şu masum hocaya bi bakarmısınız heryede o var vallahi helal olsun.

  3. metacan kuşlu diyorki;

   masum hocam sizi geç tanıdım bu organizeylede çok iyi tanıdım işin güzel tarafı sizinle tanışmak allah sizi benden ayırmasın aminnnnnnnnnnnnnn.

  4. müslüm özcan diyorki;

   efendi eğitim kurumlarına.bu görkemli organizenin tüm islam alemine örnek davranışlarından dolayı teşekkür ederiz..