Fatih Medreseleri'den Dubai'de Dev Açılım | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri’den Dubai’de Dev Açılım


1foto

Dubai Hükümetinden Fatih Medreselerine Özel Davet…

 

Fatih Medreseleri Dubai ekibi, Dubai Hükümetinin özel daveti üzere Tefsir Alimi Dr. Mahmud Ebu Osman’ın evinde Dubai Başkanı Şeyh Muhammed Rasit Maktoum’un yardımcılarından Maliye Bakanı Müsteşarı Raşit Ebu Cuma ile Fatih Medreseleri adına verilen özel yemekte bir araya geldi.

 

Fatih Medreseleri Heyet Kurulu üyelerinden Muhammed Kaynar Hoca, Fatih Medreseleri Dış İşler Kurulundan Gürkan Yayla ve Fatih Medreseleri Merkez hocalarından Burak Doğan, Ebu Rasit ile göruşerek Müslümanlar arasında birlik ve beraberlik sağlanması konusunda müzakere yaptıktan sonra Fatih Medreselerinin eğitim sisteminden bahsederek Osmanlı eğitim sistemini bire bir uygulamaya çalıştıklarını ifade etti.

 

Fatih Medreseleri’nin Dubai’ye Emri Bil Maruf çalışmaları icin gelmesinden çok memnun olan Raşit Ebu Cuma Ramazan ayında muhtemel ortak çalışmaları istişare etmek üzere Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi ve Heyet Kurulunu Dubai Emiri Şeyh Muhammed Raşit Maktoum’un misafiri olarak Dubai’ye davet etti.

 

 

Yorum yapın
    1. HARUN AYDIN diyorki;

      ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN…….