Genel Hocalar Toplantısı (21.12.2013) | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Genel Hocalar Toplantısı (21.12.2013)


Fatih Medreseleri Geleneksel olarak düzenlediği Genel Hocalar toplantısı Kağıthane Meclis salonunda gerçekleşti.

 

Fatih Medreseleri bünyesinde olan tüm Türkiye’deki hocaların katılımı ile düzenlenen Genel Hocalar toplantısına, bayan hocalar da katıldı.

 

Yemek ikramının ardından, sunuculuğunu Osman Bayraktar Hoca’nın yaptığı toplantı programı Ramazan Akyavaş hoca’nın arşı şerif tilaveti ile başladı.

 

videotiklaaaa1121

 

 

 

Ardından toplantı maddelerini anlatması üzere Heyet Kurulu üyelerinden Recep Konuk Hoca, Ahmet Binici Hoca, Mesut Özdemir Hoca ve Yavuz Selim Ulusal hoca tek tek konularını anlatması üzere kürsüye davet edildi.

 

Toplantı konularının ardından Fatih Medreselerinin yeni düzenlemeye soktuğu hoca kriterlerini anlatması üzere Heyet Kurulu üyelerinden Yasin Başkeser hoca,  müdür kriterlerini anlatması üzere Murat Bayaral hoca, bölge müdürü kriterlerini anlatması üzere Ömer Turna hoca ve son olarak da heyet kriterlerini anlatması üzere Reşit Kazancı hoca kürsüye davet edildi.

 

Toplantı konuları ve kriterler üzerinde misafir hocalarında  istişare ile birlikte yapılan açıklamalardan sonra genel değerlendirme yapması üzere Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi kürsüye davet edildi.

 

Hoca Efendi, Fatih Medreseleri’nin geleceğine ve hedeflerine dair önemli açıklamalarda bulundu.

 

Hoca Efendi’nin konuşması ardından Fatih Medreseleri Bursa ve çevre iller sorumlusu Sami Geniş hocamızın getirmiş olduğu hediye Hoca Efendi’ye takdim edildi.

 

Son konuşmacı olarak ta tüm Anadolu bölgelerindeki hocaların adına sözcü olarak Van ve çevre iller sorumlusu Ahmet Özcan hoca kürsüye davet edildi.

 

Konuşmacıların ardından gelen misafirlere hediyeler dağıtılarak Genel Toplantı sonlandırıldı.

 

nixy7444

Yorum yapın