İstanbul Nakliye Marmara Taşımacılık | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

İstanbul Nakliye Marmara Taşımacılık


Firmamız ev ofis taşımacılığı konusunda bütün yetki belgelerine sahip olan nadir ev taşıma firmalarından biridir. Ev ya da ofis taşımacılığı denince kurumsallık anlamında akla gelen ilk firmadır.
Marmara Nakliyat 1971 Yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihimizde aslında nakliyat sektörü çok da gelişmemişti. Özellikle nakliyat sektörünün en ağır olanlarından ev taşıma hiç yok denecek kadardı.

Evden eve nakliyat bir evde bulunan eşyaların sorunsuz bir şekilde toparlanıp ve güvenli bir şekilde yeni bir yere yerleştirilmesidir. Fakat bu günümüzde önemli bir sektör haline geldi. Bu nedenle evini taşıtmayı planlayan insanlar, iyi ve kaliteli bir hizmet almayı planlıyorlar. Tabiki ev taşımanın bir sektör haline gelmesi sonucunda, devlette buna karşılık olarak belirli kriterler getirdi. Fakat bu kriterler herkes trarafından uygulanmıyor. büyük bir sektör haline gelen ev taşıma ile insanlar da aynı şekilde çağa uygun hizmetler almayı istiyor. Bu nedenle bizim gibi işine önem veren ve köklü firmalar tavsiye
sistemi ile gelişti ve genişledi. Sürekli olarak firma arayışında olan insanlar iyi bir nakliyat firması bulup sorunsuz bir şekilde taşınabilme planlamaları yapıyor ve bu nedenle her zaman en iyi olanı bulmaya
çalışıyorlar.
marmara nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat için son derece büyük bir trafiğe sahiptir. İstanbul hem dışardıdan içeriye çok göç almaktadır, hem de içeriden dışarıya çok göç vermektedir. Özellikle tayin dönemlerinde İstanbul evden eve nakliyat için en yoğun illerin başında gelir. Marmara Nakliyat 1971 yılında İStanbul içerisinde kuruldu. Kurulduğumuz yıllarda sadece şehir içi nakliyat hizmeti sunuyorduk. Şu anda bir firmanın tek başına İstanbul içi ev taşıma hizmeti sunması imkansızdır. İstanbul nakliyat firmaları sayısı neredeyse binin üzerindedir. Fakat bunlar arasında kurumsallığı ve profesyonelliği ile tanınan ev taşıma firmaları çok azdır. Bizim gibi köklü firmalar çok iyi tanınmaktadır. Fakat insanlar nakliyat firmaları ile anlaşmaya ya da iyi bir firma bulmaya çalışırken, büyük nakliyat firmaları arasında seçim yapmaya başladılar. Köklü nakliyat firmaları ile anlaşmamalarının en büyük nedeni ise fiyatların yüksek olabileceğini düşünmeleridir.

Nakliye firmaları arasında seçim yapmak gerçekten çok zor bir hal alabilir. Tabi bu daha önce taşınmamış ya da taşınma ile alakası olmamış kişilerden oluşur. Daha önce nakliyat tecrübesi olan kişiler için ise tavsiye edebilecekleri ya da tanıdıkları firma vardır Fakat nakliye firması seçerken kimin iyi kimin kötü ya da iyi bir firmanın nasıl bulunabileceğini bilemezler. Bu nedenle nakliye firması seçerken son derece dikkatli olmalısınız. İstanbul Nakliye firmaları arasında en köklü ve geniş birikime sahip nakliyat firması olarak Marmara Nakliyat!ı öneriyoruz.

Yorum yapın