Mesut Özdemir Hocanın İhvan Buluşması Konuşması | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Mesut Özdemir Hocanın İhvan Buluşması Konuşması


23.11.2014 tarihinde Fatih Medreseleri Genel Merkezi’nde ihvanlar buluşması düzenlendi.

Davetli ihvanlara ikindi namazı öncesi Mesut Özdemir hoca konuşma yaptı.

Sevgili cemaati Müslimin! Efendi Hazretlerimizin (k.s.) kimileri 30 yıllık, kimileri 40 yıllık, kimileri ise 50 yıllık dava arkadaşları hepiniz Fatih Medreseleri Genel Merkezine kardeşlik ve 100 eski ihvan kaynaşma toplantı yemeğine hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Efendi Hazretlerimiz (k.s.) namaz kıldırdığı yerden sohbet etmek için kürsüye geçerken Efendi Babamızın oğlunun oturduğu yerin önünden asla geçmezdi. Efendi Babaya hürmeten oğlunun arkasından kürsüye doğru yönelirdi. Öncülüğün hep eskilere verilmesini isterdi.

Cemaati Müslimin sevgili büyüklerimiz yaklaşık İstanbul da 100 tane kursumuz, Anadolu’nun çeşitli illerinde 70’e yakın kursumuz var. Bu kursların tamamı Efendi Hazretlerimizin (k.s.) ve sizlerindir. Dilediğiniz zaman anahtarlarını alıp kullanabilirsiniz.

Mevla Teala Hazretleri Efendi Hazretlerimizi dünyada ve ahirette başımızdan eksik etmesin. Ben Bursa da okudum. Efendi Hazretlerimiz her Bursa’ya gelişinde Efendi babadan kalma ihvan Ramazan Efendiye uğramadan İstanbul’a dönmezdi, eskilere hep hürmet ederdi.

Bizlerde bu minvalde sizleri davet ettik. Davete icabet ettiniz bizleri mutlu ettiniz. Mevla Teala Hazretleri tüm camiamızı fitneden muhafaza eylesin.

Yorum yapın
  1. hasan marşcı diyorki;

   ya kötü düşünceli insanlar bu masum hoca daha neyapsın tüm. masum hocaya yapmadığınız kalmadı ama o yine sizlere ekranda gördünüz gibi ismailağa cemaatimizin tüm birimlerine kucak açtı gelmeyenler utansın.

  2. sami üzun diyorki;

   masum hocamızı şu cemaat adam gibi bidinlese inanın kaynaşma olacak.ama milletin derdi menfaat olmuş masum hoca ne yapsın.

  3. ender kılıç diyorki;

   bu güzel sohbetinden dolayı.fatih medreselerimizin güzide hocalarızdan biri olan mesut özdemir hocamıza teşekkür eder allahımız başımızdan eksik eylemez inşallah amin.

  4. şevket tanyeri diyorki;

   mesut hocam maşallah soyadınız gibisiniz mevlam nazarlardan saklasın sizi aminnnnnnnnnn.

  5. Ahmed diyorki;

   maşallah.