Yasin Başkeser Hocamız Kavacık'ta Cenaze Merasimine Katıldı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Yasin Başkeser Hocamız Kavacık’ta Cenaze Merasimine Katıldı


Kavacık’ta Cenaze Merasimine katılan Fatih Medreseleri Heyet Kurulu Üyelerimizden Yasin Başkeser Hocamız, Kur’an-ı Kerim okuyarak, cenaze cemaatine sohbette bulundu.

 

Yorum yapın
  1. uğur vardar diyorki;

   FATİH MEDRESELERERİNİN DEĞERLİ HOCALARIMIZDAN BİRİ OLAN.YASİN BAŞKESER HOCAMIZIN CENAZEYE KATILIMI gösterdiki fatih medreseleri dirisinede ölüsünede sahip çıkıyor.meftağmıza ALLHIMIZ GANİ GANİ RAHMET EYLESİN AMİN.

  2. yalçın afat diyorki;

   bizleri cenazemizde yanlız bırakmayan FATİH MEDRESELERİNE son teşekkürlerimizi borç biliriz .

  3. sami gider diyorki;

   cenazemize katılarak bizleri onurlandıran yasin başkeser hocamızdan ve fatih medreselerinin tüm birimlerinden ALLAH RAZI OLSUN.

  4. ömer fırtına diyorki;

   fatih medreselerinin böyle güzel ahlakla yetiştirmiş olduğu yasin hocamıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz ALAH RAZI olsunki fatih medreselerinden böyle güzide hocalar yetiştirmiş olduğu için allah razı olsun.

  5. deniz gelir diyorki;

   cenazemize kendi cenazesigibi sahip çıkan fatih medreselerinden allah razıolsun

  6. lale barlas diyorki;

   fatih medreseleri iyiki varsınız allah sizleri başımızdan eksik etmesin saolun cenazemize katıldığınız için.

  7. turgay berk diyorki;

   insan oğlu bugün var yarın yok meftamıza allahtan rahmet diler.bizlerede ibret olur allah bizi dinden imandan ayırmasın amin.meftsmızs sllsh inşsllsh cennetiyle karşılar amin.

  8. nedim bilir diyorki;

   peygamber efendimiz s.a.v. buyuruyor kişi öldüğünde onu üçşey karşılarmış.cennet cehennem birde ALLAHIMIZ karşılarmış.ama herkul öldüğü zaman bu güzel sözleri anlar.inşallah ölmeden önce anlamayı rabbimiz bizlere ikram eder inşallah.

  9. rahimi geçer diyorki;

   ölüm hepimize hak.insanlar sevdiğinin ölümünü duyduğu zaman kendini parçalayacak neredeyse tamam tabiki üzülceksin.AMA ONU YARATAN HEPİMİZİN SAHİBİ OLAN ALLAHIMIZ KADAR SEN BEN DÜŞÜNE BİLİRMİYİZ.O O ÖYLE ALLAHTIRKİ MERHAMET EDENLERİN EN MERHAMETLİSİ.