1951 Senesinde 3 Zırhlı Tugayında Beraberdik | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

1951 Senesinde 3 Zırhlı Tugayında Beraberdik


Efendi Hazretlerimizin (k.s.) askerlik arkdadaşı Giresunlu Ali Kalkan hoca Fatih Medreseleri’nde düzenlenen İhvan Buluşmasına katıldı.

Ali Kalkan hoca anlatıyor; “Muhterem misafirler! Ben 1951 senesinde Hoca Efendi ile 3 Zırhlı Tugayında görev yaptım. Orada camilerde beraber sohbetlere devam ettik. Dersler yapıyorduk.”

Yorum yapın
  1. engin öcal diyorki;

   isterdikki SULTANIMIZDA BU GÜZEL BERABERLİKTE GÖRELİM.KENDİSİ GELEMEDİ BAZI NEDENLERDEN DOLAYI AMA AYNI ÇATI ALTINDA SAVAŞAN DOSTUNU GENEDE GÖNDERDİ.BUDA FİTNEYE YETER ARTAR BİLE.

  2. tahir kasva diyorki;

   şu beraberliği bile kabul edemeyenler caddelere çıktınız millet bu cemaaT bir olmasındiye ama bu beraberliği isteyen ALLAHIMIZ bak gene önüne geçemediniz ALLAHIMIZ BİZİ GENE BEREABER EYLEDİ.

  3. tarık tatanatar diyorki;

   bunların işi bu yolu durdurmak ama bilmiyorlarki bu yolun sahibi ALLAHHHHHHHHHHHH.

  4. yasin balıkcı diyorki;

   ne oldu yolları çevirdiniz ama gönülleri çeviremediniz.allahın izniyle sayı masum hocam fizanda davety vers inan gene beni engellemeyessiniz.haberiniz olsun.bu tabloda herkese teter artar bile.

  5. yalçın maratul diyorki;

   vallahi siz bu masum hocayla uğraşmanız bizlere hırs veriyorda haberiniz yok . sizi gidi zavallılar bunun hesabını ahirette nasıl verecek siniz bilemiyorum