Bir Ay Aynı Oda Da Beraber Kaldık | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Bir Ay Aynı Oda Da Beraber Kaldık


Cübbeli Ahmet Hoca’nın bundan bir kaç yıl önce beyan etmiş olduğu bir video kasedi var. Fatih Medreseleri ve sizin hakkınızda, İşte Masum Bayraktar Hoca değildir, Fatih Medreseleri diye bir medrese kurmuşlar, onlara talebe verilmemesi, sohbetlerine gidilmemesi gibi bir beyanatları oldu bu konu ile alakalı ne diyeceksiniz Hocam?

 

Şimdi bununla alakalı şunu söylemek istiyorum; Cübbeli Ahmet Hoca zaten konuşmasına başlarken “Ben onu tanımıyorum” ifadesiyle beraber bir tezat akseden bir konu var. Konuşmayada tanıdığını söyleyerek devam ediyor.

 

 

 

 

BİR AY AYNI ODA DA BERABER KALDIK

 

1998 yılında bir ay aynı odada umrede kaldık. Sapancalı Mehmet, Cübbeli Ahmet Hoca ve ben aynı odada kaldık. Tanımıyorum demesi; İhsan dedem, Hacı Musa ve bütün sülalemiz ve bu olaylar olduğunda ilk karşılaştığımız olayda yine Cübbeli hoca ve bir damat ismini vermek istemiyorum damatlardan biri arkadaşlarla beraber bu konuyu konuştuğumuzda Cübbeli Hoca, Efendi Hazretleri ve biz Masumla görüştük böyle bir şey yok.

 

Bu olaylar daha ilk çıktığında basın açıklaması yapalım diye ifade kullanmıştır. O yüzden Cübbeli hocaya bu ifadeleri kesinlikle zorla söylettirdiklerini düşünüyorum. Zaten Cübbeli hoca konuşmalarında kekelemez, ama bu konuyu anlatırken eline bir kâğıt tutuşturuldu ve kekelediğini hep beraber gördük.

 

Ben öyle değerlendiriyorum o yüzden daha önceki konuşmalarına yorum yapmak istemiyorum ama bundan sonra eğer konuşmaya kalkarsa o zaman deriz ki hocam sen madem konuşuyorsun bizde bundan sonra konuşalım deriz ve bizde konuşuruz. Bu konuyu bu şekilde bitirmek istiyorum Allah’ım ona da hepimize kolaylıklar versin.

 

 

1356050801626

Yorum yapın
    1. HARUN AYDIN diyorki;

      çekim iyi ama ses çok uzaktan geliyor