Fatih Medreseleri'nden Halkımıza Kurban Organizasyonu Teşekkürü | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri’nden Halkımıza Kurban Organizasyonu Teşekkürü


Fatih Medreseleri Vakfı olarak bu Kurban Bayramı’nda da sizler vesilesi ile Dünya genelindeki Müslüman kardeşlerimiz ile paylaşmanın ve Kurban Bayramı heyecanını beraber yaşananın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her yıl gerçekleştirmiş olduğumuz kurban organizasyonunu bu yılda Türkiye ve Yurtdışı faaliyetleri olmak suretiyle Rabbimizin yardımı, sizlerin desteği ve Fatih Medreseleri Vakfı Yardım Gönüllülerinin duygulandıran mücadele ve gayretleri ile başarı ile tamamlamış bulunuyoruz.

Vekâlet yoluyla kestiğimiz Kurbanlarınızı, Türkiye Müslümanları adına kara kıta olarak adlandırılan Afrika Kıtasının yoksul ve kuraklık bulunan bölgelerindeki Müslüman yoksul ailelere ulaştırarak Türkiye’mizin ve halkımızın temsilini bir kez da başarı ile gerçekleştirmiş olduk.

Türkiye’de kesimini üstlendiğimiz kurbanlarınızı ise Türkiye genelinde bulunan Medreselerimizin ve aşevlerimizin yıllık et ihtiyaçlarını karşılamaları üzere dağıtımını sağladık, Elhamdülillah.

Dünya üzerindeki yoksul Müslümanları ve Türkiye’deki ihtiyaç sahibi kişileri unutmamak adına gerçekleştirmiş olduğumuz Kurban Organizasyonuna Desteklerinden dolayı Tüm halkımıza, Fatih Medreseleri Vakfı sevenlerine ve FM TV takipçilerine teşekkür ederiz.

 

 

Yorum yapın