FM TV Ana Haber Çarşaf-I Şerif Hazımsızlığına Sessiz Kalmadı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

FM TV Ana Haber Çarşaf-I Şerif Hazımsızlığına Sessiz Kalmadı


Özgürlük adı altında üniversite gençliğini yaptıkları çağrılarla sokaklara döken vatana millete zarar veren Vandallara dönüştüren bir takım sözde sanatçıların Her fırsatta dile getirdikleri İslam Hazımsızlığı bitmek bilmiyor.

Çarşaf-ı Şerif üzerinden İslama hakaret edenlerin son durağı ise İstanbul Tüyap Sanat Fuarı oldu. Binbir türlü ahlaksızlıklarını ve rezilliklerini özgürlük adı altında topluma empoze etmeye çalışan ahlaksızlığın sanatçılarına, bir takım medya gruplarına ve kindar kesimin sözcülerine bir çift lafım olacak; “Değecekse göğsüme namahrem eli, Git Şehit ol” diyen anaların evlatları sizin bu İslamı karalama adına yaptığınız kirli algı kampanyalarına aldanmayacak  ve sizlere karşı Efendimiz (s.a.v.) eşi olan Aişe annemizin, kızı Fatıma annemizin ve Sahabe Efendimizlerin hanımlarının çarşafı şerife gösterdiği hassasiyeti takınarak sizlere en büyük dersi verecektir.

Tekrardan unutmamak gerekir ki; Bu vatanı bize emanet eden dedelerimiz olduğu gibi, çarşaf-ı şerifini çiğnetmemek için cephelere koşan annelerimiz de vardır. Onların çiğnetmedi bu Çarşaf-ı Şerifi bilesiniz ki Allah’ın izniyle bizlerde çiğnetmeyiz!

Gün geçtikçe Müslümanlara olan kinlerinden dolayı sözde sanat performansı üzerinden Çarşaf-ı Şerif’e yapılan o kirli kampanyayı kınıyoruz.

FM TV ANA HABER HER GÜN 18.30’DA

www.fmtv.com.tr

Yorum yapın