FM TV'de Yeni Sezon Toplantı Düzenlend | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

FM TV’de Yeni Sezon Toplantı Düzenlend


FM TV’de yeni sezon toplantısı gerçekleştirildi. Fatih Medreseleri Vakfı Ve FM TV Genel merkezinde gerçekleştirilen toplantıya FM TV Ekibi ve Programcıları katıldı. Ayrıca Fatih Medreseleri Vakfı Kurs Sorumluları ile de toplantı gerçekleştirilerek Yeni eğitim sezonuda hedefler konuşuldu.

FMM TV’de yeni sezon toplantısı gerçekleştirildi. Fatih Medreseleri Ve FM TV Genel merkezinde gerçekleştirilen toplantıya FM TV Ekibi ve Programcıları katıldı.

Edinilen bilgiye göre toplantıda FM TV İnsanlara Daha iyi nasıl hizmet eder, Allah Ve Rasulünün İzinden ayrılmadan Nasıl Programlar yapılır, TV Stüdyosundaki Yenilikler vb konuların ele alındığı bildirildi.

“MÜSLÜMANLAR İÇİN DAHA FAYDALI ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ”

Toplantı sonrası FM TV Ana Haber Mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi Konuşmasında Şunları Aktardı.

“YENİ EĞİTİM SEZONUNDAKİ HEDEFLER BELLİ OLDU”

Ayrıca Fatih Medreseleri Vakfı Kurs Sorumluları ile de toplantı gerçekleştirilerek Yeni eğitim sezonuda elene alındı. Toplantıda her yaşa göre eğitim sisteminin yeterli seviyede olduğu ama daha da kalitelendirilmesi gerektiği, ülkemizin eksiği olan Hafızlık talebesi ve Arapça talebesi yetiştirmede başarılı olunması gerektiği vurgulanarak Yeni eğitim sezonun başarılar dilendi.

 

Yorum yapın