Fm Tv'de Yeni Stüdyo Açılışı Gerçekleştirildi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fm Tv’de Yeni Stüdyo Açılışı Gerçekleştirildi


FM TV’de yeni stüdyo açılışı gerçekleştirildi. İslam’a Hizmetleriyle dikkat çeken FM TV ailesi İslami hizmetlerini daha iyi yapabilmek ve bu hizmetleri tüm dünyaya daha iyi duyura bilmek için yenilikler yapmaya devam ediyor. Her alanda kendini yenileyen FM TV ailesi her geçen gün izleyici kitlesini artırmak da olup İzleyicilerinden de büyük ilgi görüyor.

FM TV’de yeni stüdyo açılışı gerçekleştirildi. Açılış Selman Düzenli hoca’nın Sunduğu Manşettten Millete Programında Yapıldı.

İSLAMİ USULLERDE STÜDYO AÇILIŞI DİKKAT ÇEKTİ

İslam’a Hizmetleriyle dikkat çeken FM TV ailesi İslami hizmetlerini daha iyi yapabilmek ve bu hizmetleri tüm dünyaya daha iyi duyura bilmek için yenilikler yapmaya devam ediyor. Progma Açılış konuşmasını yapan Recep Konuk Hoca şunları söyledi.

Programın devamında Açılışda Ana Haber Sunucu Osman Bayraktar Hoca, Ara Haber Sunucusu Rıdvan Düzenli Hoca, Manşetten Millete Sunucularından Abdurrahman Kalkan Hoca ve Altın Silsile Sunucu Ahmet Binici Hoca’larda Teşekkür Konuşması Yaptılar.

Açılış Derviş Sohbetinden Tanınan Mehmet Akdemir Hocanın Dua yapmsıyla taçlandırıldı.

Açılışın ardından Manşetten Millte Programı Devam ederken İzleyicilerde duygu ve düşüncelerini dile getirerek Tebrik ve teşekkürlerini ilettiler.

Her alanda kendini yenileyen FM TV ailesi her geçen gün izleyici kitlesini artırmak da olup İzleyicilerinden de büyük ilgi görüyor.

 

Yorum yapın