Hocamızın Ramazan Dersleri Programına Yoğun İlgi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Hocamızın Ramazan Dersleri Programına Yoğun İlgi


FMTV Ekranlarında sohbet, risale, mektubat ve mukabele programları gerçekleştiren Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hocaefendi bu Ramazan-ı şerif ayında ise “ramazan dersleri” adlı program ile seyircinin karşısına çıkıyor. Programa ise seyirci yoğun ilgi gösteriyor.

FMTV Ramazan-ı şerif ayında gerçekleştirdiği özel programlar ile seyircisine verdiği hizmetten dolayı beğeni toplamaya devam ediyor.

Halkımızın Manevi ihtiyacını gidermek için yapılan İftar, sahur ve sohbet programlarının yanı sıra halkımızın fıkhi sorularına da cevap bulabilmek için soru-cevap programları gerçekleştiriliyor.

Hocaefendi yaptığı “ramazan dersleri” programında halkımızın ihtiyaç duyduğu konular arasından her gün farklı bir konuyu ayetler ve hadisler ışığında anlatıyor.

1 saat süren canlı yayın programın ikinci yarısında ise seyircinin sorularına birebir cevap veren hocaefendi yaptığı program ile dini ilmihal konusunda halkımızın her türlü ihtiyacı gidermeye çalışıyor.

FMTV seyircisi ise Her gün farklı bir konunun işlenmesi ve sorularına cevap alabilme imkanı sebebiyle ramazan dersleri programına yoğun ilgi gösteriyor.

Ramazan-ı şerif ayı boyunca canlı yayınla ekranlarda olacak olan Ramazan dersleri programı her gün 12.00’da FM TV’de.

Yorum yapın