İlkseç Vakfı Ve Nokta Gençlik Merkezine Tebrik Ve Teşekkür | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

İlkseç Vakfı Ve Nokta Gençlik Merkezine Tebrik Ve Teşekkür


06 Mart 2015 tarihinde Ali Ulvi Uzunlar Hoca Efendi’nin öncülüğünde İlk Seç Vakfı ve Nokta Gençlik Merkezinin ortaklaşa gerçekleştirmiş oldukları, “Gençler Öncü Şahsiyetlerle Buluşuyor” programında Efendi Hazretlerimizin (k.s.) hayatının birbirinden kıymetli hocalarımızla beraber anlatılması, büyük bir memnuniyete sebeb oldu.

Böyle kaliteli bir programdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. Rabbimiz  böyle çalışmaların tamamını ve devamını ikram eylesin.

Daha öncede belirttiğimiz gibi böylesine güzel bir çalışmanın 1000 kişilik, 2000 kişilik yerlerde değilde daha kuvvetli yerlerde reklamını güzel yaparak geniş kitlelere ulaşabilirdik.

Mesela: Bu programı İsmailağa ve Cübbeli hocamız kürsüden, İsmailağa Vakfı, Marifet Derneği ve bütün camia hocalarımız bu hususta seferber olarak olaya sahip çıkıp, bu işi Türkiye ve tüm Dünya’ya duyurabilirdik. Çünkü Sultanımıza değil İstanbul’un Türkiye ve tüm Dünya’nın ihtiyacı olduğundan biz bu işi milyonlara duyurmalıydık.

Böyle güzel bir kadroyla bu merasimi Sinan Erdem de hatta Arena da bile yapabilirdik. Yine de biz daha öncede söylediğimiz gibi bu işin cemaatte fitnesi yapılmaması şartıyla Arena da yapmaya talibiz. Çünkü Sultanımıza her şeyin en mükemmeli yakışır.

Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılarınızın devamını Cenab-ı haktan niyaz eder, muvaffakiyetler dileriz.

 FATİH MEDRESELERİ YAZI İŞLERİ KURULU

Yorum yapın