Masum Bayraktar Hoca Efendi Teşekkür Etti | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Masum Bayraktar Hoca Efendi Teşekkür Etti


Mevla Tealaya şükürler olsun, Elhamdülillah çok başarılı bir merasim geçirdik. Allah’ım bu merasimlerin hafızların hocaların sayısını arttırsın. Türkiye genelinden merasime iştirak eden bütün halkımıza, bu işe gönül veren bütün kardeşlerimize, gerçekten her türlü seferber olan tüm arkadaşlarımıza, dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah kendilerinden razı olsun.

 

Bu Kur’an’a saygının neticesi her zaman başarılı olmuştur. Daha önceki zamanlarda olduğu gibi bugünde bu başarıya ulaşmak, bizlere Mevla Teala’nın bir güzelliğidir. Allah’ım devamını ve tamamını nasip eylesin.

 

Bu konuda herkese nasıl teşekkür gerekiyorsa o teşekkürü inşallah Mevlam bizlere başarmayı nasip eylesin. Ama bu işte asıl teşekkür Hazreti Allah’a’dır, Hazreti Peygamber Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e’dir. Bu işin mimarı, bize bu işi öğreten Efendi Hazretlerimiz (k.s.)’dir.

 

Efendi Hazretlerimiz (k.s.) bize bu işi göstermeseydi, söylemeseydi, bildirmeseydi “Her mahalleye bir kız bir erkek medresesi açın” ifadesini duyurmasaydı biz bunları bilemezdik. Ama şükürler olsun öğretti, bildirdi, yaşatıyor ve inşallah hedefe de kavuşturacak.

 

“Siz gençsiniz dünyaya hizmet edecesiniz” ifadesini de inşallah yerine getirmeye ve bu sözü yere düşürmemeye Mevlam hepimize nasip eylesin. Eksik kalmaktan hepimizi muhafaza eylesin. Hepimize başarılar nasip eylesin.

 

 

Yorum yapın