Masum Bayraktar Hoca Efendi Zirve Umre Yolculuğunda | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Masum Bayraktar Hoca Efendi Zirve Umre Yolculuğunda


Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi Kutsal topraklara umre yolculuğuna çıktı. Hava alanına sevenlerinin eşliğinde giden Hoca efendi İhramları giydikten sonra 2 rekat ihram namazı kılarak ümmeti muhammed için dualar yaptı. Hoca Efendiye Umre Yolculuğunda FM TV ekibi sunucuları ve Fatih Medreselerindeki bazı Hocalarda eşlik etti.

Ümmetin birliği ve beraberliği için özellikle ülkemizdeki sıkıntıların bir an önce üzerimizden kalkması için kutsal topraklara giden Masum Bayraktar Hoca Efendi, birçok seveni tarafından umre yolculuğuna uğurlandı. Hoca Efendiye FM TV Ana Haber Sunucusu Osman Bayraktar Hoca, Dostane Programının sunucusu Yasin Ahmedoğlu, Kur’an-ı Anlamak Programının yorumcusu Emre Köylü Hoca ve Bir Çok Hoca Umre Yolculuğunda eşlik ettiler.

Hava alanına sevenlerinin eşliğinde giden Hoca efendi İhramları giydikten sonra 2 rekat ihram namaz kılarak ümmeti muhammed için dualar yaptı. Hoca Efendiye Umre Yolculuğunda FM TV ekibi sunucuları ve Fatih Medreselerindeki bazı Hocalarda eşlik etti.

İhram Namazının Kılınmasının ardından Masum Bayraktar Hoca Efendi ellerini Mevlaya ellerini açarak Dualarda bulundu. Hoca Efendi Duasında, ülkemizin çok duaya ihtiyacı olduğunu, özelikle terörün kalkması, hakiki kardeşlik, dostumuzu düşmanımızı iyi tanımamız ve düşmanlara karşı dik duruş konusunda Mevla’ya özel müracaatlarda bulunacaklarının altını çizerek FM TV izleyicilerini de dualarda unutmayacaklarını söyledi.

Veda vaktinde Yolculamaya gelen hoca efendiler duygu dolu anlar yaşadılar. Hoca Efendi Kendini Yolculamaya gelen hocalarla musahafa yaparak umre yolculuğuna çıktı.

Yorum yapın