Medineli Ali Hoca Duygularını Aktardı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Medineli Ali Hoca Duygularını Aktardı


Camiamız hocalarından Medine’li Ali Hoca Fatih Medreseleri’nde düzenlenen İhvan Buluşmasına katıldı.

Ali Hoca duygularını anlattı; “Başta Masum Bayraktar hocamız ve burada ne kadar görevli arkadaşlarımız varsa Rabbim onlardan kat kat kat razı olsun, her türlü fitneden fesattan fazlı keremiyle başta habibinin (s.a.v)’e hürmetlerine son bulsun. Sultanımızın hürmetine muhafaza buyursun. Bizlere bu günü yaşattığı için Masumuma teşekkür ediyoruz. Sizler de buraya geldiğiniz için kendi namıma sizlere teşekkür ediyorum. Allah’ım sizlerden razı olsun.”

Yorum yapın
  1. vedat takar diyorki;

   sayın medineli ali hocamızdan allah razı olsun.ey fitneye düşenler ey fatih medreselerini kötülüyenler .bizler kötü olsaydık kos koca allah dostu bizlerin yanında olurmuydu hiç allahhımız daha size nasıl örnek göstersin.sonra ebu cehil gibi olmayın.o biliryordu peygamberimizin sav.doğru olduğunu ama ne dedi bikere inat atti kibirinden dolayı vaz gaçamedi inatından bilmem anlata bildimi.

  2. yunus samimi diyorki;

   helal olsun medineli ali hocam sizden önünüzü kestiler ama masum hocamızı tanıdığınız için onların fitneleri işe yaramadı tebrikler medineli ali hocam.allahımızda sizden razı olsunki böyle güzel pragrama geldiğiniz için .

  3. uğur tandoğan diyorki;

   koskoca medineli ali hocamız masum hocamızın yanında bende burdayım diyorda sizlerde fitneden ibret almıyorsunuz ne kadar acı tablo.

  4. malika resul diyorki;

   bu olaylardan dolayı hala fitneden kurtulamadıy sanız sizlere allah yardım etsin derim.

  5. mert tairli diyorki;

   bunlara bu fitne zehirini bir kere içirdiler zehir lenen insanı onu ya kurtulur yada o zehirin ızdırabıyla can verir başkada bir şey olmaz,

  6. memet yullarlık diyorki;

   bu fitne bitmez hangi devirde bitmişki byu devirde bitsin zor fitnelere düşen yana r düşmeyende kurtuluşa erer.