Fatih Medreseleri Genel Merkezinde Kurban Bayramı Heyecanı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri Genel Merkezinde Kurban Bayramı Heyecanı


FATİH MEDRESELERİ MERKEZİNDE KURBAN HEYECANI

Fatih Medreseleri Vakfının Yurtiçindeki ve Yurtdışındaki Muhtaç ve ihtiyaç sahipleri için Başlatmış olduğu Kurban Yardımı Projesinin Kurban Kesimi Yurt dışında ve Fatih Medreseleri Vakfı Genel Merkezinde Gerçekleşti. Kesimde heyecanlı dakikalarda yaşandı. Ayrıca Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi de Bizzat Kurban Kesiminde Bulunarak Kesimi Yerinde Takip Etti.

Fatih Medreseleri Vakfının Yurtiçindeki ve Yurtdışındaki Muhtaç ve ihtiyaç sahipleri için Başlatmış olduğu Kurban Yardımı Projesinin Kurban Kesimi Yurt dışında ve Fatih Medreseleri Vakfı Genel Merkezinde Gerçekleşti. Kesimde heyecanlı dakikalarda yaşandı.

Ayrıca Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi de Bizzat Kurban Kesiminde Bulunarak Kesimi Yerinde Takip Etti.

“YAPILAN BU HAREKET ALLAH KATINDA ÇOK KIYMETLİ”

Burada açıklamalarda bulunan Masum Bayraktar Hoca Efendi Yapılan Çalışmadan Bahsederek Bu Çalışmanın Hem Allah Nezdinde hemde İnsanlık Nezdinde Ne kadar Kiymetli olduğunu paylaştı.

Hem Yurtdışında Hemde Yurtiçinde aynı heyecan vardı. Kurbanlar kesildi İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıldı.

FATİH MEDRESLERİ’NE TEŞŞEKKÜR EDERİZ

Bizler FM TV Ekibi olarak Fatih Medreseleri Vakfına Yardım severliğinden dolayı ayırca Bu Onurlu Ve gurur verici Çalışmasından

 

Yorum yapın