Sizin Önünüzü Kimse Kesemez | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Sizin Önünüzü Kimse Kesemez


28.03.2015 tarihinde Fatih Medreseleri Genel Merkezi Kasrı Fatih Konferans Salonu’nda Mahmud Efendi Hazretleri Tanıtım Konferanslarının ilki gerçekleştirildi.

Programının sonunda Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi teşekkür konuşması yaptı.

Katılımcılara hoş geldiniz, sefalar getirdiniz diyen hoca efendi sunum yapan hoca kadrosunu tebrik etti ve Sultanımızı anlatılması gereken en güzel anlatmaya çalıştılar dedi.

Sultanımızın güzellikleri, özellikleri anlatıldı zevken dinlediniz, Elhamdülillah. Saatler geçti heyecan hiç dinmedi.

Mevla Teala bizi Sultanımıza layık eylesin. İşimiz bu, ciddiyetimiz bu, hassasiyetimiz bu, olayımız bu, tüm programın her şeyi bu. Ama bu muhteşem güzelliği engellemeye çalışanlar var. Anlayamıyorum, anlayamayacağım, siz de anlayamazsınız. Bu nedir ya, bu programı niye engellemeye çalışıyorsunuz. Sultanımıza köle olmayı Mevla bize nasip eylesin.

İsmet Efendi (k.s.) buyuruyor ki; “Bu zatların varlığı aleme rahmettir. O’nun sayesinde yağdırılıyor, O’nun sayesinde rızıklandırılıyorsunuz, O’nun sayesinde Allah’ı bileceksiniz, sonsuz güzellikleri tadacaksınız”

Fatih Medreseleri olarak bütün kardeşlerimizle beraber son nefesimize kadar Sultanımızın güzelliklerini yaşamayı ve yaşatmayı en güzel şekilde O’nu tüm Türkiye ve Dünya’ya tanıtmaya söz verdik ve devam ediyoruz. Bunun dışında bizden hiçbir şey sudur etmeyecektir, inşallah. Allah bu yoldan bizi ayırmasın. Her türlü, ifade duyabilirsiniz ama hiç önemi yok, birinci ağızdan konuşuyorum. Sultanımız konusunda ne engelleme yapılırsa yapılsın biz vazifemizi yapacağız ve sonuna kadar da bu işi götüreceğiz.

Ne yaparsa yapsınlar bu millete engel olamazlar. Sultanımız (k.s.) buyuruyor; “Sizin önünüzü kimse kesemez”

Hoca Efendi sözlerini şöyle tamamladı; “Sizinle her şey güzel, sizinle cennet güzel”

 

 

Yorum yapın