Ben Yapmadım Annem Yaptı Diyor, Sen Daha Anneni Koruyamıyorsun, İsmailağa Vakfı'na Nasıl Sahip Çıkacaksın? | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Ben Yapmadım Annem Yaptı Diyor, Sen Daha Anneni Koruyamıyorsun, İsmailağa Vakfı’na Nasıl Sahip Çıkacaksın?


Masum Bayraktar Hoca Efendi’den Önemli Açıklamalar;

Biz bundan sonra yapılan çalışmalarda açık ve net söylüyorum bütün kardeşlerimize sus diyorduk. Hocalarımıza sorun 15 sene boyunca susun dedik müsaade etmedik ama suskunluğumuz bitti.

17 Mayıs 2015 tarihinden itibaren yapılan hiçbir haksızlığa susmak yok. Saldırıya saldırı ile cevap vereceğiz susmak yok.

Hoca Efendinin biri yeni açıklama yaptı. Çok üzüldük şöyle böyle. Niye üzülüyorsun kardeşim mağdurların paralarını vereceksin ki bizde susacağız.

Ben yapmadım annem yaptı diye bir şey yok, sen daha anneni koruyamıyorsan bulunduğun makamda ne işin var, İsmailağa Vakfı’nı, İsmailağa Vakfı’nın kasasını nasıl koruyacaksın? Koruyamıyorsan çekileceksin gidip de ona buna yalvarma. Allah’a sığın, Allah’a sığınmak içinde yüz lazım.

Sendede o yüzün olması için mağdur hoca kardeşlerimizin parasını vereceksin. Mağduruz diye bir şey yok, mağdur olan millet. Milletin parasını verin.

Yorum yapın