Beşikten Mezara Kadar İlim Talep Ediniz | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Beşikten Mezara Kadar İlim Talep Ediniz


173821022013haberbas

Evinizde, işyerinizde, istediğiniz her yerde Kur’an-ı Kerim öğrenmek isteyen 6-7 veya daha fazla kişiden oluşan grubunuzu kurun, bize iletişim bölümümüzden ulaşın, ÜCRETSİZ olarak Kur’an-ı Kerim öğretelim.

 

 

Fatih Medreseleri Yayınevi olarak çalışmalar neticesinde bastırmış olduğumuz En Eğitici Kur’an-ı Kerim Elif-bamız sayesinde çok kısa zamanda Kur’an-ı Kerim’e geçiriyoruz.

 

 

“İlim öğrenmek her Müslüman erkek ve kadına farzdır” Hadis-i şerifi gereğince insanımızın eğitim almasında her türlü imkanı hazırlayıp sunmaya çalışıyoruz.

 

 

“Beşikten mezara kadar ilim talep ediniz” ifadesi gereğince her yaş ve seviyeye uygun şekilde eğitimlerimiz verilmektedir.

 

 

Kur’an-ı Kerim bilmeyenlere Kur’an-ı Kerim, bilenlere ise tecvit, talim ve İlmihal bilgileri öğretilmektedir. Deneyimli hocalarımız tarafından yürütülen bu çalışma sayesinde çok sayıda kişiyi Kur’an-ı Kerim’e geçirmeyi hedefliyoruz. Bu zamana kadar yüzlerce insanımızı Kur’an ile tanıştırdık, Elhamdülillah. Ama yeterli değil, Dünya çapında çalışmalarımız devam edecektir, inşallah.

 

 

Bu çalışma kapsamında da Heyet üyelerimizden Yasin Başkeser hocamız Akın Sözen’e çok kısa zamanda Kur’an öğretmiştir.

 

 

Bizde Kur’an öğrenmek istiyoruz diyenleri bekliyoruz.

 

 

İletişim bölümünden konu hakkında bilgi talep edebilirisiniz.

 

 

 

 

Yorum yapın