Bütün Zıplamaların Sebebi Tv Çalışmamız | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Bütün Zıplamaların Sebebi Tv Çalışmamız


Televizyon ile alakalı bilgi vermek istiyorum. Bütün zıplamaların nedeni televizyon görüyorlar. Çalışma var çok ciddi. Bu çalışma tüm dünyaya yayılacak kaldıramıyorlar.

Bir Hoca Efendi kim olduğu belli. Kendini camianın tek lideri gibi gösteriyor. İsmailaga TV yazınca resmi çıkıyor.

Herkes haddini bilecek bu camianın lideri Efendi Hazretlerimiz (k.s). Hoca Efendi sen kendini geri çekeceksin, çekmezsen biz çektiririz.

Bu camianın lideri Efendi Hazretleri’dir. Bunun önüne kimse geçmeyecek, Efendinin yaptığını yapacak herkes, Efendi Hazretleri gibi kucaklayacak kimseyi dışlamayacak herkesi kucaklayacak kimse kimseyi dışlamayacak susmak yok artık Efendi Hazretleri ile akalı ne olursa olsun arkasındayız Efendi’nin hakkı yerde kalmayacak susmak yok.

İsmailağa TV yazıyor her yerde o hoca Efendi’nin resmi çıkıyor. Bu Hoca Efendi kenara çekilecek kendini göstermeyecek ihvanı, efendinin evlatlarını, itmeyeceksin bağrına basacaksın, basmazsan ne olduğunu hep beraber göreceğiz.

O Hoca Efendi’nin acısı kuyruk acısı dayanamıyor. Kendini tek gösterdi Hoca Efendi rakip istemiyor sorgulanmak istemiyor ben meydanda tek olacağım camia da tek olacağım derdin bu. Bundan sonra yok her biri hesabını verecek.

Hoca Efendi’nin biri bize saldırıyor sanıyor ki kıyak yapıyor, ismimizi vermedi diye öyle sanıyor. Biz Hoca Efendiyi ziyarete gittik. Kömürdeki Birol kardeşimiz Abdül kardeşimiz Akın kardeşimiz hep beraber görüştük Hoca Efendi bize söz verdi hakkımızda konuşmayacaktı. Hoca Efendi’ye hesap sorsak biz sözümüzden dönmedik isim vermeden konuştuk diyecek. Bizde isim vermiyoruz artık konuşma vakti bizde söz verdik onun için isim vermiyoruz sonuçta anlayan yok…

 

Yorum yapın