Çalışmalarımız Meyvesini Veriyor | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Çalışmalarımız Meyvesini Veriyor


dsc_0018

Daha önce Lalezar düğün Salonu’nda Genel Başkan Masum Bayraktar Hocamızın yapmış olduğu açıklamada şöyleydi; “Gençlerimize ve genç kızlarımıza anne ve babalığın mukaddes bir değer olduğunu, çocukların ise Allah’ımızın bizlere bir emaneti olduğu bilincinde olunmalı ve hatta bu hususta yetişen gençlerimize Aile Hayatı ile alakalı eğitimler verilmeli ve gençliğimizin maddi-manevi her türlü geleceğini düşünmeli ve bunun için önlemler almalıyız. Zaten başımıza ne geldiyse batıyı örnek almamızdan dolayı geldi. Aile Bakanımızdan ve Devletimizden bu hususta gereken tedbirleri ve düzenlemeleri yapmalarını beklemekteyiz”

 

Son olarak Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Değişen Dünya’da Ailemiz Sempozyumu’nda Aile Bakanı evlenmeye karar verecek gençlere aile eğitimi verilecek ve bazı ilçelerde pilot uygulamayla başlayarak faaliyete geçeceğini söyledi.

 

Bizlerinde uyarılarını dikkate alarak, bu çalışmayı yapan tüm yetkililere teşekkür ederiz. Bir nebze de olsa boşanmaların önüne geçilmesi çok önemli bir çalışma.

 

 

Yorum yapın