Efendi Eğitim Kurumları Hizmetinizde | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Efendi Eğitim Kurumları Hizmetinizde


TARİHÇEMİZ

Eğitim hizmetlerine 1986 yılında ilk olarak Fatih Çarşamba’da başlayan Fatih Medreseleri, Çift Diplomaları Nesiller yetiştirebilmek üzere, “Köklü Gelenekten Modern Geleceğe” eğitim sistemiyle beraber faaliyetlerini 2014 yılından itibaren Efendi markası altında sürdürmektedir.

Efendi Eğitim Kurumları bugün; 3 İlkokul ile faaliyete başlayıp eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir eğitim zinciri haline gelmek üzere yola çıkmıştır.

Efendi Eğitim Kurumları “Efendiler Yetiştirir” parolasıyla yavrularımızın ve gelecek nesillerimizin eğitimine katkı sağlamak, onları çift kanatlı olarak yetişmeleri ve başarıya ulaşmaları için yola çıkmıştır.

MİSYONUMUZ

Özel Efendi Eğitim Kurumları olarak gayemiz: “Türkiye’nin ilmi, kültürel, sosyal ve ekonomik gelişmesine yardımcı olmak maksadıyla, “Köklü gelenekten modern geleceğe” ecdadımız Osmanlı’nın eğitim sistemini hem dünyevi, hem uhrevi ilimleri birleştirerek Millî ve manevî değerleri benimseyen, tarihini ve geleceğini bilen, ahlâklı, asil, sevgi dolu, barışçı, özgüven ve kişilik sahibi, insana saygılı, temsil yeteneği olan nesiller yetiştirmektir.”

Hayat boyu öğrenme, öğrenmeyi öğretme, kâbiliyetleri keşfedip yönlendirme, toplumun her kesimini kucaklama, modern donanım ve uluslararası bilgi birikimiyle geleceğin Efendilerini yetiştirmek için varız. Anne, baba ve çocuk üçgeni ile bütünleşmiş, katılımcı, birlikte yöneten, değişimi yakalamış, bütün tecrübeli ve donanımlı kadrosu ile sıcak bir aile ortamı oluşturan bir anlayışın sahibiyiz. Amacımız bilgili ve aydın gençlerin yetişmesi için eğitim ve öğretimde, mükemmele ulaşarak her zaman en önde olmaktır.

VİZYONUMUZ

Toplumun her kesiminin tercih ettiği, Türkiye’nin bütün bölgelerinde ve dünyanın sayılı ülkelerinde eğitim kurumları ve araştırma merkezleri bulunan, öğrencilerini yüzde yüz başarıya ulaştırarak geleceğin liderlerini yetiştiren bir kurum olmaktır.

FARKIMIZ

Efendi Eğitim Kurumları olarak, yavrularımızı Allah ve Peygamber sevgisi ile dini değerlerine haiz, Kur’anını bilen, Anne babaya karşı saygılı, vatanına, milletine, mukaddes emanetlerine sahip çıkacak ahlaklı gençleri yetiştirmektir. Yavrularımız kabiliyetlerine göre Hafızlık yapabilecekler ve ilkokul diplomalarını alacaklar. Çift Diplomalı Nesiller yetiştirmek bizim işimiz.

www.efendiegitimkurumlari.com

Ahmet Binici Hoca FM Özel Eğitim Kurumlarını Anlatıyor

Yorum yapın
  1. ENGİN diyorki;

   EFENDİ EĞİTİM KURUMLARININ. İPİNİ GÖĞÜSLEYEN SAYIN AHMET BİNİCİ HOCAMIZI CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM

  2. AYSUN diyorki;

   BU OLAY UN NUMARA OLDU ALLAHIM.BU İŞE GÖNÜL VEREN TÜM HOCALARIMIZI TEBRİK EDERİM

  3. SAFİYE diyorki;

   ÇOCUĞUMU EFENDİ EĞİTİM KURUMLARINDA OKUTTUĞUM İÇİN ÇOKMUTLUYUM

  4. GÜLSÜM diyorki;

   BU FATİH MEDRESELERİ EĞİTİM KURUMLARINDAN ALLAHIM RAZI OLSUN.ÇOCUĞUMU ON NUMARA EĞİTİYORLAR MAŞALLAH

  5. CELAL diyorki;

   ADAMLARA HELAL OLSUN .BU İNSANLAR DAHANE YAPSIN.

  6. DÜRDANE SERT diyorki;

   BU KURUMU AÇANLARA ALLAHIMDA HEPSİNE CENNET KAPILARINI AÇSIN AMİN

  7. MEVLÜT diyorki;

   BU AÇILIM DÜNYADA İLK VALLAHİ BÖYLE KURUM YOK MAŞALLAH

  8. Meltem diyorki;

   Kızlar içinde eğitiminiz varmı acaba