Fatih Medreseleri Heyet Kurulu, Anadolu'daki Medreselere Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri Heyet Kurulu, Anadolu’daki Medreselere Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi


22 – 24 Nisan 2015 tarihleri arasında Fatih Medreseleri Heyet Kurulundaki Hoca efendiler, Anadolu’da birçok ilde bulunan Medreselere, hoca ve talebelerine çalışma ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyaretlerde medreselerin, talebe ve hocaların heyecan ve heveslerinin yüzlerinden okunduğu, çalışmaların son derece başarıyla yürüdüğü, akşam dersleri, sohbetler, okul öncesi ve okulcu talebelere eğitimlerin verildiği, sosyal ve kültürel etkinlikler yapılmaya devam edildiği belirtildi.

Özveriyle bu çalışmaları yürüten heyet kurulu üyeleri, Anadolu’daki sorumlu hoca ve idarecilerin tek tek dertlerini dinleyerek, başarılarının devamını ve sıkıntılarının çözümü hususunda son derece başarılı bir çalışma yürütmüşlerdir.

Bu kaynaşma ve çalışma ziyaretlerinin son derece verimli olduğu Anadolu ve İstanbul’u birbirine daha da yakınlaştırdığı, Anadolu’daki talebe velilerimizin ifadeleriyle daha da iyi anlaşılmıştır.

Devam eden verimli ve başarılı çalışmaların daha sıklıkla yapılmasını söyleyen heyet üyeleri, Anadolu’da hizmet eden bütün kardeşlerine hizmet ve gayretlerinden dolayı tebrik ve teşekkürlerini bildirdiler.

Sultanımızın emri doğrultusunda fedakarca çalışmaların netice ve verimlerinin alındığı İstanbul ve Anadolu’daki medreselerimizin muhafazasını Mevla Teala’dan niyaz eder, camiamız ve Fatih Medreselerinin bütün kadrolarına muvaffakiyetler dileriz.

Gayret Bizden, Muvaffakiyet Allah’tandır.

Fatih Medreseleri Yazı İşleri Kurulu

 

Yorum yapın