Fatih Medreseleri Hocalarını Ödüllendiriyor | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri Hocalarını Ödüllendiriyor


Fatih Medreseleri 02.03.2013 tarihinde Kağıthane Meclis Salonu’nda yaptığı 2013 yılı 1. Genel Toplantısında Bölge Müdürlerine, Müdürlerine ve Hocalarına teşvik edici hediyeler verdi.

 

 

Birinci Bölge Müdürü Ali Akkuş hoca ve Birinci Müdür İlyas Yazıcı hocaya daha önceki çalışmalarına da bakarak kendilerine 3 Nisan 2013 tarihinde gidilecek olan Umre hediyesi verilmiştir. Birinci olan hocaya ise takım hediyesi takdim edilmiştir.

 

 

Ayrıyeten Erzurum ve çevre illerden sorumlu olan Ali Akkuş hocamız bölgesinde talebe oranın çok iyi olması ve çalışmalarında başarılı olduğu ve ihtiyaç olmasından dolayı kendisine araba alınıp, teslim edilmiştir.

 

 

Bu hediyelerin verilmesinin tüm hocalara teşvik olduğu gözlemlenmiştir.

 

 

Heyet Kurulu üyeleri Genel Toplantıyı değerlendirme amaçlı Genel Merkez’de toplantı yapmışlardır. Toplantı neticesinde bir sonraki Genel toplantının 8 Haziran 2013 tarihinde statta yapılmasına karar verilmiş olup, Birinci Bölge Müdürüne 4 altın, Müdüre 3 altın, hocaya 2 altın, personele 1 altın hediyeleri takdim edileceği görüşülmüştür.

 

 

 

10012asd

Yorum yapın
  1. bir hoca :) diyorki;

   darısı olmayanara inşallah :))

  2. sadullah diyorki;

   ali hocama çalışmalarından dolayı teşekkür ve tebrik ederim. ihlaslı ve maneviyat dolu bir çalışmanın neticesi olarak bu hediyeyi hak etmiştir. kendisini yakini olarak takip ediyor ve hayranlık içerisinde seyrediyorum. aynı çatı altında hizmet etmekten de gurur duyuyorum. hizmetinin ve azminin darısı tüm hocalarımıza.

  3. iki hoca:) diyorlar ki; diyorki;

   diyoruzki şimdi diyecez…
   darısı olmayanara inşallah :))
   ali hocama çalışmalarından dolayı teşekkür ve tebrik ederim. ihlaslı ve maneviyat dolu bir çalışmanın neticesi olarak bu hediyeyi hak etmiştir. kendisini yakini olarak takip ediyor ve hayranlık içerisinde seyrediyorum. aynı çatı altında hizmet etmekten de gurur duyuyorum. hizmetinin ve azminin darısı tüm hocalarımıza. aynısından diyecez yani herkese katılıyoruz oh be dedim