Fatih Medreseleri Mobil Uygulaması Android ve IOS Marketlerde | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri Mobil Uygulaması Android ve IOS Marketlerde


Fatih Medreselerine dair tüm haberler elinizin altında. Hızlı ve kolay erişim kullanımı ile cep uygulamamız hizmetinize sunulmuştur.

Fatih Medreseleri Android ve IOS uygulaması ile nerede olursanız olun, tüm çalışmalarımızı yakından takip edebilirsiniz.

Artık Fatih Medreseleri bünyesinde yapılan merasimlerin, programların, toplantıların, faaliyetlerin ve Masum Bayraktar Hoca Efendi’nin sohbet videolarına yayınlanan foto galerilere cep telefonunuzdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fatih Medreselerinin eğitim sistemi hakkında bilgi alabilir, şubelerimizde eğitim gören talebelerin foto galerilerine ulaşabilirsiniz.

Mahmut Efendi Hazretlerimiz (k.s.)’in haberlerine, Masum Bayraktar Hoca Efendi’nin Ramazan’ı Şerif mukabelelerini görüntülü olarak dinleyebilirsiniz.

Sizde FATİH MEDRESELERİNE dair tüm bu haberlere cep uygulamamızı indirerek ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapın
  1. Mustafa diyorki;

   Uygulama yapmak çok doğru ve yerinde bir karar olmuş.

  2. İsmail inici diyorki;

   Ben normalde fatih medreseleri ni kötü tanınmıştim kötü tanitmislardi ama çalışmalarımıza bakıyorum maşallah hiçte anlattıkları gibi değilsiniz mevlam yar ve yardımcınız olsun bu uygulamadan sizleri takip ediyorum maşallah her gün çalışma her sene farklılık her sene yenilik maşallah

  3. Emre çirkin diyorki;

   Fatih medreseleri de hertürlü çalışma var masallah