Fatih Medreseleri Vakfı İftar Buluşmasında Doldu Taştı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri Vakfı İftar Buluşmasında Doldu Taştı


İsmailağa Cemaatinin önde gelen kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfı Geleneksel iftar organizasyonunu bu yılda gerçekleştirdi. Yoğun katılım ile gerçekleştirilen geleneksel iftar davetinde Fatih Medreseleri Genel Merkezi doldu taştı.

İsmailağa Cemaatinin önde gelen kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfı, vakıf merkezinin açılış yıl dönümü sebebiyle Geleneksel İftar davetini bu yılda büyük bir heyecan ile gerçekleştirdi.

Akşam namazı öncesi Kuran-ı kerimler, dualar okunarak gerçekleştirilen iftar programı FMTV ekranlarında canlı yayınla seyirciye aktarılırken, Ezan-ı şerif okunması ile dualarla birlikte dağıtılan iftariyelikler ile iftarlar açıldı, akşam namazı cemaat ile eda edildi.

HER ÇALIŞMAMIZ DİĞER ÇALIŞMANIN ÖNÜNÜ AÇIYOR

Türkiye genelindeki medreselerde iftar buluşmaları devam ederken İstanbul Beykoz halkın katılımı gerçekleştirilen Fatih Medreseleri Geleneksel İftar davetine iştirak eden Masum Bayraktar Hocaefendi FMTV ekranlarına verdiği röportajda katılım gerçekleştiren ve katılmak isteyipte uzakta olan halkımıza teşekkür etti.

FATİH MEDRESELERİ DAHA BÜYÜK HİZMETLER İÇİN VAR

Uzak yakın demeden Geleneksel iftar davetinde Fatih Medreseleri vakfını ve Hafız talebeleri yalnız bırakmayarak onlarla beraber iftar açan misafirler ise Fatih Medreseleri Vakfını Teşekkür ettiler.

 

 

Yorum yapın