Fatih Medreseleri'nde Konya'da Büyük İftar Buluşması | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri’nde Konya’da Büyük İftar Buluşması


İsmailağa Cemaatinin önde gelen kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfı Konya Meram büyük bir iftar organizasyonu düzenledi. Masum Bayraktar Hocaefendi ve beraberinde bir çok hocanın istanbuldan katılım sağladığı büyük iftar buluşmasında kuran-ı kerimler okundu, eller Ümmet-i Muhammed ve Türkiye için semaya kalktı.

İsmailağa Cemaatinin önde gelen kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfı Türkiye genelinde iftar organizasyonları düzenlemeye devam ediyor.

İstanbul’un bir çok ilçesinde iftar buluşmalarını devam ettiren Fatih Medreseleri Vakfı’nın, Türkiye genelinde gerçekleştirdiği iftar buluşmalarında son durağı Konya’ydı.

Konya Meram’da gerçekleştirilen büyük iftar buluşmasına yüzlerce kişi katıldı.

İftar organizasyonunda Fatih Medreseleri Vakfı Konya Temsilciliğinde eğitim gören minik talebeler sahne alarak ayet-i kerime, hadis-i şerif ve dua sunumları yaptılar.

Konya halkının yoğun katılım gösterdiği iftar organizasyonuna İstanbul’dan gelerek katılan Fatih Medreseleri Genel Vakfı Genel Başkanı Masum Bayraktar Hocaefendi iftar öncesi davetlilerle hitap etti.

İftara Ankara’dan Diyanet işleri başkanlığından katılan başkan müşaviri hocaefendi ise yaptığı konuşmasında Fatih Medreseleri Vakfına Teşekkür etti.

Maneviyat ve duygu yüklü iftar buluşmasına istanbul’dan katılan Masum bayraktar hocaefendi ve  hocalar ise memnuniyetlerini şöyle aktardı.

İftar organizasyonu sonrası Fatih Medreseleri Hatunsaray kuran kursunda sahur programına da katılan Masum Bayraktar hocaefendi sabah namazının ardından diğer iftar buluşmaları için İstanbul’a döndü.

Yorum yapın