Fatih Medreseleri'nin İhvan Davetinde Neler Yaşandı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri’nin İhvan Davetinde Neler Yaşandı


İsmailağa Cemaati ihvanlarının davetli olduğu organizasyon bugün (23.11.2014) tarihinde düzenlendi.

Davete ihvanların gelmemesi için elinden gelen mücadeleyi yapan bazı kişi ve kurumlar hayal kırıklığına uğradı.

Bir mükemmellik yaşandı ki görülmeye değerdi.

Detaylar yakında sitemizde…

Yorum yapın
  1. Buğra Erdem diyorki;

   Sevgili hocam;
   Bugün 23.11.2014. Çengeldere’ de Fatih Medreseleri Genel Merkezinde düzenlemiş olduğunuz Eski İhvanların toplantısına katıldığım için çok mutluyum. Öncelikle davette emeği geçen tüm hocalarıma ve ihvanlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Başta Siz olmak üzere herkesden Rabbim razı olsun. Herşey o kadar güzeldi ki; bir taraftan orada olabildiğim için mutlulukla şükrederken diğer yandan Efendi Hazretlerimize gönül vermiş ve davete katılamayan tüm ihvanlarımız adına üzülmeden edemiyorum. Rabbim en kısa zamanda fikri güzel, gönlü güzel tüm kardeşlerimizin asıl fitnecilerin planlı, organize bir şekilde gerçekleştirdikleri iftiralarını meşrulaştırma çabalarını görmeleri sağlar inşa’Allah. Bugün bizzat şahit olduğum ve organize bir biçimde insanları nasıl aldatmak için çaba sarf ettiklerini gözlerimle gördüm. Rabbim fitne batağından o kardeşlerimizide tez zamanda kurtarsın inşe’Allah.
   Dünya’nın, ülkenin bu zamanlarında; müslümanların kardeşlik bağlarını güçlendirerek birbirlerine en derinden sarılmaları gereken bir dönemde müslümanların arasında bozgunculuk yaparak, kardeşi kardeşe kırdırarak, cemaati sıkıntılara sokarak zarar görmemizi isteyen bu zümre cemaatteki birliği bozmak suretiyle neye hizmet ettiklerinin bile farkında değildirler. Allah ( c.c.) tez zamanda ıslah etsin.
   Sevgili hocam;
   Biz seni gördük ve sana gönül verdik. Sana ve yaptığın hizmetlere karşı fitnecilerin tüm ithamlarına karşı sana iki cihanda şahidiz hocam. Senin bunca fitne karşısında Efendi Hazretlerine verdiğin söz için nasıl çalıştığını gözlerimle gördümher defasında. İnşa’Allah fitne tamamen sonlanıncaya kadar fitne ile ve fitnecilerle savaşmaya seninle birlikte devam edeceğiz. Kimin kendini meşru göstermeye çalıştığı ortada hocam, bunları da gözlerimizle gördük. Fitneciler, fitnelerini ve iftiralarını meşru göstermek için her yolu yapıyorlar hocam.
   Sevgili hocam;
   Fesat zamanında bize dinimizi böylesine güzel tanıttığın için, Allah’ımızı, Peygamberimizi, Efendi Hazretlerinibu kadar güzel anlatıp sevdirdiğin için, kısacası bizlere kaliteli bir kul olmanın yollarını gösterdiğin için Allah senden razı olsun.
   Yolun yolumuz olsun inşa’Allah hocam.
   Rabbim seni fitneden ve fitnecilerden muhafaza etsin.