FM TV Hız Kesmeden Yayınlarına Devam Ediyor | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

FM TV Hız Kesmeden Yayınlarına Devam Ediyor


Ramazanı şerif ayının girmesi ile birlikte gazete manşetleri, haber bültenleri ve güncel canlı yayın programlarına ara veren fmtv, Ramazan Bayramının bitmesi ile birlikte hız kesmeden programlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Kuran-ı kerim’in indiği aya hürmeten Ramazanı şerif ayında yayın akışında değişiklik yaparak Ramazan-ı şerif ayının manevi atmosferini yaşatacak sohbet mukabale iftar ve sahur özel programları ile seyircisinin karşısına çıktı.

Maneviyat ve bereket dolu bir Ramazan-ı şerif ayını geride bırakan FMTV yayın akışının da normalleştirmeye giderek gazete manşetleri haber bültenleri ve güncel canlı yayın programlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Canlı yayınla ekranlarda olan gazete manşetlerinin değerlendirildiği Manşetten Millete programı Abdurrahman Kalkan, Selman Düzenli ve Burak Doğan hocanın sunumu ile her sabah saat 09.00’da, Pazar günleri ise saat 10.00’da yayınlanacak.

Rıdvan Düzenli hocanın günün sıcak gelişmelerini sunduğu Ara Haber saat 13.00’da, Osman Bayraktar Hocanın sunduğu Ana Haber ise 19.00’da ekranlarda olacak.

Her akşam 20.00’da 23.30’a kadar devam eden aktüel, siyasi, tartışma ve soru cevap programları da yayın saatlerinde canlı yayınlanacak.

Yorum yapın