Hocamız Karadenizlilerle Biraraya Geldi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Hocamız Karadenizlilerle Biraraya Geldi


image-aspx_

Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar hocamız, 21 Aralık Çarşamba akşamı, Pendik Karadenizliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nce tertiplenen bir sohbet programında, dernek üyesi Karadenizlilerle bir araya geldi.

 

 

Pendik Karadenizliler Derneği Başkanı Hüseyin Sabuncu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından samimi bir şekilde karşılanan Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar hocamız, dernek üyesi Karadenizlilerle, dünya ve ahiret hayatıyla ilgili duygu yüklü bir sohbet yaptı ve çeşitli nasihatlerde bulundu.

 

BU DÜNYADA HERKESİN KENDİNE GÖRE BİR SIKINTISI VARDIR

 

Sohbetinde, bu dünyada yaşayan herkesin, kendisine göre bir sıkıntısının olduğunu kaydeden Masum Bayraktar hocamız, “Sıkıntısız, zevk olmaz. Daha doğrusu, sıkıntı çekmeden, emek harcamadan sahip olunan şeylerden zevk alınmaz.” dedi.

 

ZEVK ALMA YERİ SADECE CENNET’TİR

 

Konuşmasında, dünya sıkıntılarının ve zevklerinin gelip, geçici olduğunu da kaydeden Masum Bayraktar hocamız, “Sonsuz zevklerin olduğu bir yaşamın yeri, ahirete Cennet’tir. İnsanların sığınacak tek adresi, Yüce Allah’tır. Bunun için insanlar, doğru yoldan şaşmadan, istikametlerini şaşırmadan yaşarlarsa, kendilerine Cennet’in kapıları ardına kadar açılır.” ifadesinde bulundu.

 

HABER:  http://www.duyurugazetesi.com/haber/2734/karadenizliler-masum-bayraktari-agirladi.html

 

Yorum yapın